Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Компанія «Інтер Системс» 11 вересня 2018 року в місті Ромни провела тренінг по користуванню інтерактивною дошкою INTECH (Інтеч) для вчителів НУШ

24.09.2018

Компанія «Інтер Системс» 11 вересня 2018 року в місті Ромни провела тренінг по користуванню інтерактивною дошкою INTECH (Інтеч) для вчителів НУШ

Компанія «Інтер Системс» при покупці інтерактивної дошки надає не тільки послуги інсталяції (встановлення, монтаж, налаштування), а й забезпечує повне супроводження товару. А саме для всіх бажаючих «Інтер Системс» проводить навчальні тренінги по користуванню інтерактивною дошкою INTECH (Інтеч) та практичним ознайомленням з можливостями програмного забезпечення.

Наприклад, одним з таких міст стало місто Ромни. 11 вересня 2018 року команда «Інтер Системс» для вчителів початкових класів Нової Української Школи розповіла про можливості інтерактивної дошки та програмного забезпечення INTECH (Інтеч), на практиці показала принципи користування та особливості різних функцій, і таким чином зробила користування інтерактивною дошкою INTECH (Інтеч) для вчителів легким та доступним!

Всі бажаючі, в кого встановлена Інтерактивна дошка INTECH (Інтеч) можуть залишити заявку на проведення начального тренінгу по користування Інтерактивною дошкою INTECH (Інтеч) та програмним забезпеченням, зателефонувавши на гарячу лінію 0 800 211 544.

ФОТО з навчального тренінгу в місті Ромни

 


Возврат к списку