Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.«Інтер Системс» провела презентацію та майстер-клас "Використання сучасних шкільних цифрових лабораторій та інших приладів і техніки у кабінетах біології, хімії, фізики" в рамках проекту «Всеукраїнські GLOBE Ігри 2018»

20.07.2018

«Інтер Системс» провела презентацію та майстер-клас "Використання сучасних шкільних цифрових лабораторій та інших приладів і техніки у кабінетах біології, хімії, фізики" в рамках проекту «Всеукраїнські GLOBE Ігри 2018»

«Інтер Системс» провела презентацію та майстер-клас

"Використання сучасних шкільних цифрових лабораторій та інших приладів і техніки у кабінетах біології, хімії, фізики"

в рамках проекту «Всеукраїнські GLOBE Ігри 2018»

27 червня компанія «Інтер Системс» в рамках Всеукраїнських GLOBE Ігор 2018, що проводилися Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, провела презентацію і майстер-клас по використанню нового обладнання в сучасній освіті та дивувала новими можливостями сучасних технологій.

А саме були продемонстровані переваги та принципи роботи документ камери Eloam (Кравченко Катерина) та цифрових лабораторій NeuLog (Жукова Олена).

В майстер-класі взяли участь керівники учнівських делегацій і особисто мали можливість познайомитися та випробувати документ-камеру Eloam та датчики цифрових лабораторій NeuLog.

Захід був проведений в позитивній атмосфері здивування та пізнання нового! А позитивні відгуки ще раз підтвердили, що новітні технології в сучасній освіті від «Інтер Системс» - це крок у майбутнє!

«ІНТЕР СИСТЕМС» - НАМ ДОВІРЯЮТЬ!


Возврат к списку