Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Зустрічайте перший візуалайзер ELMO MX-1 з роздільною здатністю True 4K від компанії «Інтер Системс»!

20.07.2018

Зустрічайте перший візуалайзер ELMO MX-1 з роздільною здатністю True 4K від компанії «Інтер Системс»!

Зустрічайте перший візуалайзер ELMO MX-1 з роздільною здатністю True 4K від компанії «Інтер Системс»!

Це перший візуалайзер з роздільною здатністю True 4K!


Презентуйте план вашого уроку у вражаючому форматі 4K Ultra HD. Надшвидкий порт Super Speed USB 3.0 дозволяє переглядати відео у форматі full HD зі швидкістю до 60 кадрів на секунду. Додаткові пристрої, що не входять до комплектації, розширюють можливості під'єднання до HDMI- та RGB-екранів.

На що варто звернути увагу?

- оснащений надшвидким USB 3.0 SUPERSPEED - дозволяє переглядати відео в форматі full HD зі швидкістю до 60 кадрів на секунду або в форматі True 4K зі швидкістю до 30 кадрів на секунду. Насолоджуйтесь відсутністю будь-яких затримок руху об'єктів під об'єктивом камери;

- надзвичайно легкий! лише 470 грам! - дуже зручно та легко транспортувати і проводити презентацію будь-де;

- гнучкий дизайн та компактність - MX-1 гнеться та складається у всі боки, тому це найгнучкіша документ-камера на ринку з усіх, які підтримують ELMO;

- швидкий доступ до кнопок керування - меню управління на кінчиках Ваших пальців. MX-1 дозволяє отримати легкий доступ до кнопок керування, таких як: обертання зображення, стоп-кадр, налаштування яскравості, налаштування розмірів зображення та автофокус.

- магнітна основа – надає можливість закріпити MX-1 на металевій поверхні для більшої зручності;

- додаткова можливість під’єднання Connect Box розширить ваші можливості і надасть вам доступ до режимів HDMI та RGB, зробивши Вашу документ-камеру більш універсальною (Connect Box не входить до комплектації).

Швидко і зручно складається, легко переноситься, простий у користуванні.

Легкий і компактний візуалайзер ELMO MX-1 поміститься у Вашу сумку, зекономить Ваш час та зусилля!

Більш детально можете ознайомитися з інформацією на сайті компанії «Інтер Системс». А також можете завітати на сторінки компанії в соціальних мережах Facebook та YouTube.

«ІНТЕР СИСТЕМС» - НАМ ДОВІРЯЮТЬ


Возврат к списку