Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Цифрові лабораторії Neulog (Неолог) на міжнародному семінарі «STEM освіта в школах ОРТ» 2018

10.07.2018

Цифрові лабораторії Neulog (Неолог) на міжнародному семінарі «STEM освіта в школах ОРТ» 2018

Цифрові лабораторії Neulog (Неолог) на міжнародному семінарі «STEM освіта в школах ОРТ» 2018

23-27 червня відбувся Міжнародний семінар «STEM освіта в школах ОРТ» в місті Одеса на базі Одеської школи ОРТ №94, в якому також активно приймала участь компанія «Інтер Системс». На семінарі були присутні викладачі та керівники центрів мережі навчальних закладів ОРТ, в тому числі 39 учасників із 8 країн світу.

Програма семінару включала в себе дискусії та обмін досвідом серед учасників, практикуми з цифровими лабораторіями та наборами обладнання для освіти. Компанія «Інтер Системс» також представила на міжнародному семінарі свої новітні цифрові лабораторії Neulog (Неолог). Про позитивний досвід використання в навчанні цифрових лабораторій Neulog (Неолог) розповіла Тетяна Сироткіна – вчитель хімії та біології з школи ОРТ №144 (м. Дніпро), яка безкоштовно тестувала обладнання Neulog (Неолог) на своїх уроках на протязі двох місяців.

Серед переваг використання датчиків Neulog (Неолог) були відзначені:

- Можливість проводити експерименти в різноманітних режимах і з різними датчиками;

- Інформація обробляється автоматично у вигляді графіків, діаграм та таблиць;

- Програмне забезпечення достатньо просте і не вимагає спеціальної технічної підготовки;

- Можливість проводити дослідницькі експерименти із вимірами декількох показників одночасно.

Позитивні відгуки Тетяни Сироткіної стали ще одним підтвердженням, що цифрові лабораторії Neulog (Неолог) дають можливість по новому поглянути на навчальний процес та зробити уроки хімії та біології більш практичними, наглядними і цікавими!

«ІНТЕР СИСТЕМС» - НАМ ДОВІРЯЮТЬ!


Возврат к списку