Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Компінія «Інтер Системс» провела майстер - клас з використання цифрових лабораторій Neulog (Неолог) в навчально-виховному комплексі №141 «ОРТ»

18.05.2018

Компінія «Інтер Системс» провела майстер - клас з використання цифрових лабораторій Neulog (Неолог) в навчально-виховному комплексі №141 «ОРТ»

Компінія «Інтер Системс» провела майстер - клас з використання цифрових лабораторій Neulog (Неолог) в навчально-виховному комплексі №141 «ОРТ»

7 травня компанія «Інтер Системс» завітала до навчально-виховного комплексу №141 «ОРТ» м. Києва та провела майстер клас з використання цифрових лабораторій Neulog (Неолог).

На майстер-класі були присутні вчителі хімії та біології разом зі своїми учнями.

Провела майстер-клас та розповіла присутнім про особливості використання цифрових лабораторіїй Neulog (Неолог) сертифікований спеціаліст компанії «Інтер Системс» Жукова Олена.

На заході вчителі та учні провели цікаві досліди з хімії та біології з використанням цифрових датчиків Neulog (Неолог).

NeuLog - це універсальне, просте та економічне рішення для будь-якої цифрової лабораторії, яка дає можливість зрозуміти і дослідити закони фізики, хімії, біології.

Всі присутні відмітили необхідність використання сучасного обладнання у сучасній школі.

По всім питанням щодо цифрових лабораторій Neulog можете писати спеціалісту від компанії «Інтер Системс» на e-mail: elena.zhukova@inter-systems.com.ua або телефонувати за номером: 099 735 25 14 (Олена Жукова).


Возврат к списку