Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Компанія «Інтер Системс» провела семінар у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти

27.04.2018

Компанія «Інтер Системс» провела семінар у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти

Компанія «Інтер Системс» провела семінар у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти

18 квітня компанія «Інтер Системс» завітала до Ужгороду і провела семінар по інтерактивним дошкам, документ-камерам та мікроскопам у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Садовников Євгеній Генадійович, спеціаліст по інтерактивним дошкам розповів про функції та інструменти інтерактивних дошок INTECH. На семінарі можна було побачити приклади використання програмного забезпечення інтерактивної дошки на уроках, ознайомитися з фукціями дошки, які можна застосовувати на уроках.

Катерина Кравченко, провідний спеціаліст по документ-камерами компанії «Інтер Системс» представила документ-камеру та розповіла про особливості використання документ-камер. Завдяки документ-камері, що підключена до проектора, можна транслювати на великий екран об’ємні предмети, науковий матеріал, навчальні моделі, досліди та інше. Окрім цього, документ-камери Eloam мають функції сканеру документів.

Заступники директорів та вчителі зацікавилися інтерактивними дошками INTECH та документ-камерами Eloam.

По всім питанням щодо інтерактивних дошок ІNTECH можете писати на e-mail: evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.ua або телефонувати за номером: 067 725 20 21 (Євгеній Садовников).

По всім питанням щодо документ-камер Eloam можете писати на e-mail: ekaterina.kravchenko@inter-systems.com.ua або телефонувати за номером: 096 811 55 39 (Катерина Кравченко).

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587, (044) 3317658, (044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587


Возврат к списку