Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Сканер документів у Галузевому державному архіві матеріалів гідрометеорологічних спостережень

20.04.2018

Сканер документів у Галузевому державному архіві матеріалів гідрометеорологічних спостережень

Сканер документів у Галузевому державному архіві матеріалів гідрометеорологічних спостережень

Компанія «Інтер Системс» завітала до Галузевого державного архіву матеріалів гідрометеорологічних спостережень, щоб показати сканери документів в дії у архіві. Для працівників даного архіву було важливо, щоб сканер сканував документи різного розміру, сканував у гарній якості документи написані олівцем, не займав багато місця та швидко сканував. Сканер документів Еloam S600 добре впорався з цими завданнями і швидко просканував необхідні документи за лічені секунди.

Сканер документів – це гарний помічник у архіві. Величезні архіві, які займають велику площу потребують багато зусиль та часу для оцифровки документів. Щоб справитися з цією задачею потрібен швидкий сканер документів. І не завжди звичайні потокові сканери справляється з цим завданням. Для таких цілей, є сканери документів Eloam, які можуть сканувати за 1 секунду. Таким чином за 15 хвилин можна відсканувати гору документів архіву. Це величезна економія часу і сил на оцифровку документів.

Сканер документів Eloam ніяк не торкається паперу, тому не зможе його зіпсувати. Для тендітних документів це дуже важливо. Програма з розпізнання тексту сканерів документів Eloam дозволяє зберігати документи не тільки в форматі зображень JPG або PDF, а й у текстовому форматі WORD.

Високошвидкісні сканери Eloam полегшать життя працівникам архівів і подарують можливість швидко оцифрувати архіви і просканувати великі обсяги документів, книг і файлів.
З усіх питань щодо сканерів документів Eloam можете писати спеціалісту компанії «Інтер Системс» на e-mail: ekaterina.kravchenko@inter-systems.com.ua або телефонувати за номером 096 811 55 39 (Катерина Кравченко).

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587, (044) 3317658, (044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587


Возврат к списку