Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Презентація документ-камери Eloam на Великому педагогічному колоквіуму «Методика викладання біології»

31.01.2018

Презентація документ-камери Eloam на Великому педагогічному колоквіуму «Методика викладання біології»

Презентація документ-камери Eloam на Великому педагогічному колоквіуму «Методика викладання біології»

Компанія «Інтер Системс» представила документ-камеру Eloam на Великому педагогічному колоквіуму «Методика викладання біології», який проходив 24-25 січня в Національному еколого-натуралістичному центрі.

Захід було організовано з метою широкого суспільного обговорення інноваційних тенденцій в методиці викладання біології.
В Колоквіумі взяли участь вчителі біології закладів загальної середньої освіти, керівники гуртків біологічного профілю закладів позашкільної освіти, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, методисти відділів освіти та інститутів післядипломної педагогічної освіти.
З вітальним словом і доповіддю «Актуальні питання біологічної освіти в закладах загальної та позашкільної освіти в Україні» виступив директор НЕНЦ, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи, голова громадського об’єднання «Спілка освітян України» Вербицький Володимир Валентинович.

Катерина Кравченко, провідний спеціаліст по документ-камерами компанії «Інтер Системс» представила документ-камеру на педагогічному колоквіумі, розповіла особливості використання документ-камер на уроках біології. Завдяки документ-камері, що підключена до проектора, можно транслювати на великий екран об’ємні предмети, науковий матеріал, навчальні моделі, досліди та інше. Наприклад, ви может препарувати жабу під об’єктивом документ-камери та транслювати зображення на велику аудиторію.

Компанія «Інтер Системс» допомогла у дослідженнях Національному еколого-натуралістичному центрі, презентувавши документ-камеру Eloam VE800AF. Тепер навчання біології та екології стане інтерактивним та таким, що відповідає сучасним освітнім засобам.

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587


Возврат к списку