Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Демонстрація цифрового USB мікроскопа OPTO-EDU A34.5001

23.11.2017

Демонстрація цифрового USB мікроскопа OPTO-EDU A34.5001

Демонстрація цифрового USB мікроскопа OPTO-EDU A34.5001

Наша компанія вже більше 15 років спеціалізується на поставках комп’ютерного та інтерактивного обладнання. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати весь комплекс для обладнання інтерактивного комп’ютерного класу, але постачанням мікроскопів ми вирішили зайнятися недавно. У мене відразу з’явилося бажання вести та розвивати це направлення, адже мікроскоп – це дуже важливий інструмент при вивченні багатьох предметів. Ми дуже відповідально віднеслися до вибору постачальника, адже зараз на ринку ми маємо достатню кількість мікроскопів. Після декількох тижнів пошуків та аналізу ми нарешті отримали на склад першу поставку мікроскопів OPTO-EDU. Під час першого ж тестування я переконалася, що все ж таки ми не помилилися з вибором постачальника. Мікроскопи OPTO-EDU відрізняються хорошою збіркою та виготовлені з якісного матеріалу. Цифровий USB мікроскоп A34.5001, про який піде мова в даній статті, це досить компактний прилад, зважаючи на свій функціонал. Мікроскоп має приємне гумове покриття, що не дає йому вислизнути з рук, а його розмір є зручним для роботи як дорослим так і дітям. Програмне забезпечення дуже просте, з ним може справитися кожен новачок за лічені хвилини.

Декілька слів про виробника - компанія OPTO-EDU - один з провідних постачальників оптичних і навчальних продуктів з Китаю, працює на ринку з 2006 року. OPTO-EDU з центральним офісом у Пекіні є професійним постачальником цифрових мікроскопів по всьому світі. В асортименті компанії є біологічні мікроскопи, стерео мікроскопи, цифрові мікроскопи та інші оптичні прилади.

Цифровий USB мікроскоп A34.5001 це сучасний професійний цифровий мікроскоп для надточних робіт. Дає збільшення в діапазоні від 10 до 300 крат. Оснащений 5-мегапіксельною камерою. Мікроскоп комплектується спеціальним штативом і підставою з вимірювальною шкалою (8 см x 7 см) і двома затискачами для закріплення зразка під камерою.

Мікроскоп дає змогу отримувати світлини високої якості та роздільної здатності. Для початку роботи з мікроскопом потрібно встановити програмне забезпечення на Ваш комп’ютер або ноутбук, CD диск постачається в комплекті. Під'єднується до комп'ютера або ноутбука через стандартний порт USB 2.0.

Вбудована підсвітка з 8 світлодіодів білого кольору з плавним регулюванням яскравості

У разі потреби ви можете зняти камеру та використовувати її без штатива.

Для демонстрації мікроскопа ми використали мікропрепарати зі зразками зеленої водорості та порфіри.

Цифрові мікроскопи звичайно мають свої переваги, основною з яких є виведення зображення на монітор, а при можливості через проектор на великий екран. Це дуже зручно, якщо мікроскопом обладнано тільки місцем вчителя, що зараз, на жаль, є дуже розповсюдженим явищем в зв’язку з недостатнім фінансуванням.

Зараз на ринку представлена досить велика кількість мікроскопів, різних видів, з різним функціоналом, маленькі та великі, дорогі та дешеві. Тобто кожен може вибрати собі мікроскоп на свій смак та гаманець. Мікроскопи OPTO-EDU – це один з кращих варіантів в своїй ціновій категорії.

Більш детально з інформацією Ви можете ознайомитися на нашому сайті Також запрошуємо Вас до нас в офіс - м.Київ, вул.. Євгена Сверстюка, 19, оф. 830, де можна познайомитися з обладнанням та переконатися в його високій якості і точності роботи.

Відеоогляди мікроскопів OPTO-EDU можно побачити на нашому YouTube каналі:

З повагою, Катерина Кравченко

компанія “Інтер Системс”

тел: (044) 517-35-87, 331-76-58, 587-64-08

моб: 096-811-55-39, 063-057-65-81

http://inter-systems.com.ua/


Возврат к списку