Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Компанія «Інтер Системс» на освітній виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2017»

05.11.2017

Компанія «Інтер Системс» на освітній виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2017»

Компанія «Інтер Системс» на освітній виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2017»

Компанія «Інтер Системс» 24-25 жовтня взяла участь у освітній виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2017», яка проходила в Київському палаці дітей та юнацтва. Компанія «Інтер Системс», як провідний постачальник інтерактивного і проекційного обладнання, показувала на стенді інтерактивні дошки та інтерактивну панель, мультимедійні проектори, проекційні екрани, документ-камери, акустичні системи та підсилювачі, а також мікроскопи.

На стенді можна було протестувати проекційне і інтерактивне обладнання, а саме спробувати попрацювати на інтерактивній дошці INTECH та інтерактивній панелі INTECH, та вирішити який пристрій вам подобається більше і з яким зручніше. Можна було порівняти ультра короткофокусні та короткофокусні проектори, побачити як працює документ-камера та цифровий мікроскоп.

На стенді компанії "Інтер Системс" було представлено кілька брендів проекторів, таких як - BenQ, Hitachi, ViewSonic і Vivitek.

Новинкою на стенді компанії «Інтер Системс» були мікроскопи OPTO-EDU, в тому числі і сучасні цифрові USB мікроскопи, які активно впроваджуються у навчальний процес і відповідають всім вимогам Міністерства освіти і науки України.

24 жовтня був проведений семінар-презентація «Документ-камери і сканери для освіти», який провела Кравченко Катерина Анатоліївна, бренд-менеджер по документ-камерам ТОВ «Інтер Системс». На семінарі Катерина розповіла про особливості використання документ-камер у освітньому процесі та показала практичне використання документ-камер.

25 жовтнябув проведений освітній семінар "Інтерактивна дошка - нові можливості для освіти», на якому Садовников Євгеній Генадійович, спеціаліст по інтерактивним дошкам продемонстрував функції і інструменти інтерактивної дошки INTECH. На семінарі можна було побачити приклади використання програмного забезпечення інтерактивної дошки на уроках, ознайомитися з фукціями дошки, які можна застосовувати на уроках, а також практичні уроки по інформатиці.

За участь у виставці «Сучасні заклади освіти - 2017» компанія «Інтер Системс» була нагороджена дипломом.

Дякуємо за те, що 24-25 жовтня відвідали наш стенд на виставці «Інноватика в сучасній освіті - 2017»у Київському палаці дітей та юнацтва.

Ми будемо раді обладнати Ваші навчальні заклади сучасним обладнанням: інтерактивною дошкою, інтерактивною панеллю, проекторами, проекційними екранами, документ-камерами та іншою технікою.

Для освітніх закладів компанія «Інтер Системс» пропонує комплекти інтерактивного обладнання за спеціальними цінами.

Для відвідувачів нашого стенду на виставці «Сучасні заклади освіти - 2017», ми зробимо знижки.

Інтерактивну дошку, інтерактивну панель, проектори, мікроскопи та документ-камери можна подивитися и спробувати у роботі за попередньою домовленістю у нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 19, офіс 830.

Ми маємо на меті продемонструвати на практиці можливості передових технологій мультимедійного обладнання та його застосування для освітнього закладу.

Дякуємо за увагу!

До зустрічі на наступних виставках.

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587

E-mail: ekaterina.serebryanskaya@inter-systems.com.ua


Возврат к списку