Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Інтерактивна панель Hitachi

13.09.2017

Інтерактивна панель Hitachi

Інтерактивна панель Hitachi

Інтерактивна 65" панель Hitachi з найменуванням - HIT-FHD6516PCA, є повноцінним комп'ютером. Вона повністю самостійна. Усередині є процесор, чіпсет, 4Гб оперативної пам'яті і жорсткий диск на 500 Гб. Працює панель Hitachi HIT-FHD6516PCA на Windows 8.1.

Призначення інтерактивної панелі

Hitachi FHD 65 "- універсальна інтерактивна панель. Вона призначена для проведення уроків в навчальних закладах, презентацій і бізнес - конференцій. Великий 65" дисплей дозволить на відстані до 10 метрів побачити все, що необхідно. А сенсор, що реагує на 6 натискань одночасно, дасть можливість працювати з панеллю цілій команді, що зручно при навчанні і роботі над різними проектами.

Чому Hitachi FHD6516PCA краще інших інтерактивних панелей?

Панель є повноцінним комп'ютером. Її не потрібно підключати до ноутбука. Вона сама керується вбудованою ОС Windows 8.1 і дозволяє працювати з різними програмами, дивитися відео або займатися інтернет - серфінгом. Ще більш зручній роботі сприяє місткий жорсткий диск на 500 Гб, 4 Гб оперативної пам'яті та наявність Wi-Fi модуля. Для, того щоб краще розібрати функціонал панелі варто поглибиться в технічні характеристики.

Дисплей

Основним елементом інтерактивної панелі FHD6516PCA від Hitachi став її 65" дисплей. Він побудований на TFT LCD матриці роздільною здатністю 1920х1080, що відповідає Full HD стандарту. Звичайно, при діагоналі 1,63 метра таким вже не здивувати, але дисплей має кілька яскравих переваг:

● Яскравість підсвічування в 360 кд / м2, що зручно при роботі вдень;

● Контраст 4000:1, що забезпечує насичене кольорами і детальне зображення;

● 1 070 000 кольорів;

● Кути огляду в 178° з мінімальним спотворенням кольорів;

● Матове покриття антивідблиску;

● Час напрацювання на відмову 30 000 годин;

В результаті, отримуємо яскравий барвистий дисплей, який прослужить дуже довго навіть при роботі цілодобово. Але, не варто забувати про інтерактивність.

Сенсор

Основа інтерактивності панелі Hitachi FHD6516PCA її сенсор побудований на інфрачервоній технології. Одночасна підтримка 6 пальців дозволяє працювати з пристроєм декільком людям одночасно. А сам сенсор з інфрачервоною технологією відмінно реагує як на пальці, так і на стилус або будь-який інший предмет. Точність, чутливість і швидкість реакції сенсора також гідні, що важливо на презентаціях.

Продуктивність

Серце інтерактивної панелі - процесор TBD. Він доповнений повноцінним чіпсетом, 4 Гб оперативної пам'яті і жорстким диском на 500 Гб. У сумі, це дає продуктивність достатню н тільки для роботи і навчання. Інтернет - серфінг, перегляд фільмів, робота з документами та програмами на рівні Autocad - також не проблема. Інтерактивна панель легко впорається із завданням. А при бажанні її можна підключити як монітор для більш потужного комп'ютера.

Зовнішні порти

На бічній частині панелі є всі необхідні порти для периферії, а також аудіо і відео інтерфейси.

● Підтримка периферії здійснюється через такі порти:

○ 2х USB 3.0;

○ 2х USB 2.0;

● Вхідні відео порти:

○ 2 цифрових HDMI з підтримкою HDCP декодування;

○ Аналоговий VGA D-sub 9pin;

○ Аналоговий VGA 15pin;

● Вхідні аудіо інтерфейси:

○ Винесений 3.5 mm mini-jack;

○ 1х 3.5 mm mini-jack для мікрофона;

○ 1х 3.5 mm mini-jack для динаміків;

● Вихідні аудіо порти:

○ 3.5mm mini jack;

○ Порт контролю - RS-232C D-sub 9 pin x 1.

В цілому, портів для роботи з панеллю цілком достатньо. Її можна легко підключити до будь-якого пристрою, а наявне ПО дозволяє зручно використовувати панель як дисплей.

Бездротові комунікації

З бездротових можливостей панель Hitachi FHD6515PCA радує наявністю Wi-Fi 802.11 a / b / g / n стандарту з хорошою швидкістю. Для периферичних пристроїв і роботи з панеллю є Bluetooth 4.0.

Інтернет підключення

Вбудована мережева карта 10/100/1000 Mbps крім бездротового Wi-Fi має порт підключення RJ-45, який також можна використовувати для підключення до інших комп'ютерів безпосередньо або через локальну мережу.

Звук

Інтерактивна панель має два вбудованих динаміка. Вони знаходяться внизу на фронтальній панелі. Кожен з них має потужність по 15 Ватт, що в сумі забезпечує гучний виразний звук.

Програмне забезпечення

Панель Hitachi FHD6515PCA працює на Windows 8.1. Операційна система зручна для роботи і навчання, а також відрізняється справною роботою на сенсорних пристроях.

Крім основного, панель має додаткове ПО Hitachi для роботи з Bluetooth пультом. Наприклад, вона дозволяє заморозити зображення на дисплеї, поки ви не зміните його на те, що потрібно.

Зовнішній вигляд

Інтерактивна панель Hitachi FHD6515PCA розроблена спеціально для роботи і навчання. Вона не має декоративних елементів і виконана в стриманому офісному стилі. Рамка білого кольору зроблена з товстого матового пластика. А, все елементи на ній - це динаміки, маркери портів, індикатор роботи і логотип.

Кріплення

Задня частина панелі має чотири кріпильні болти. Вона цілком підходить для закріплення за допомогою будь-якого телевізійного кріплення для діагоналей 65".

Габарити і вага

Інтерактивна панель Hitachi FHD6515PCA при діагоналі 65" має габарити 1 525 х 960 х 93 мм і вагу в 57 кг.

Споживання електроенергії

Інтерактивна панель живиться від мережі 220В. Її пікове споживання не перевищує 270 Вт, що аналогічно звичайному офісного комп'ютера. У простої вона споживає 1 Вт.

Комплектація

● Кабель живлення (1450 мм);

● Пульт дистанційного керування (CR2025 3V);

● HDMI кабель (1500 мм);

● Wi-Fi антена;

● Маркер для сенсора;

● ПО на DVD;

● Інтерактивна панель.

Підсумки

Hitachi FHD6515PCA - універсальна інтерактивна панель для навчання і роботи. Вона має відмінний дисплей з гарною передачею кольору, яскравістю і кутами огляду, який доповнений непоганим сенсором. А вбудований ПК, робить панель повністю самостійним комп'ютером, схожим по продуктивності з нетбуком.

Загальне враження

З першого погляду панель вражає своїми розмірами. 65 дюймовий інтерактивний дисплей - явище рідке. А враховуючи яскравість, контраст та матову поверхню, панель стане відмінною заміною проектору та інтерактивним дошкам. Для того, щоб показати презентацію не треба довго налаштовувати проектор, вимикати світло та закривати жалюзі. Достатньо її увімкнути і підключити флешку, що особливо важливо для шкіл. З іншої сторони роздільної здатності 1920х1080 може не вистачити для роботи з арт - проектами, але вони і не входять в задачі панелі. Іншим недоліком є вага в 57 кг та велика товщина. Хоча при її зручності в порівнянні з проекторами, це не критичний недолік.


Возврат к списку