Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Використання документ-камер у образотворчому мистецтві

13.09.2017

Використання документ-камер у образотворчому мистецтві

Використання документ-камер у образотворчому мистецтві

Документ-камера – це сучасний засіб презентацій, який вирішує завдання донесення необхідної візуальної інформації до аудиторії (слухачів, учнів). Документ-камера відображає будь-який предмет чи процес на великий екран.

Документ-камери мають широкий спектр використання у навчальному процесі: на уроках біології можна показати рослину чи жабу на великий екран, на уроках хімії можна показувати досліди та лабораторні роботи, на уроках геометрії можна показувати рішення задач та графіки, на уроках образотворчого мистецтва – малюнки. Весь процес створення малюнку або картини можна показати на великому екрані. Для цього потрібна документ-камера, проектор та проекційний екран. Документ-камера підключається напряму до проектора за допомогою VGA або HDMI кабеля (в залежності від наятвного виходу) і весь процес малювання можно побачити на екрані.

Компанія «Інтер Системс» на Серпневому освітньому форумі, який проходив 20-21 серпня у Київському Університеті імені Грінченка допомогала у проведенні майстер-класу по інтуїтивному живопису. Весь майстер-клас художниці Стелли Євгеніївни Лясоти транслювався на великому екрані за допомогою документ-камери Eloam, яка була підключена до проектору. Інтуїтивний живопис сприяє розвитку творчості та виходу емоцій на картину. Не потрібно замислюватися, що ви хочете малювати, та яка картина буде у результаті. Потрібно абстрагуватись і просто взяти пензлик, щітку або будь-який інший предмет, не замислюючись обрати колір і малювати. Спочатку, це можуть бути незрозумілі лінії та мазки, але потім інтуїція вам підскаже, що малювати далі. На майстер-класі художниця малювала досить швидко, вся аудиторія мов зачарована спостерігала народження нової картини, а весь процес відображався на екрані за допомогою документ-камери. Всі захоплювалися майстерністю художниці. Такий вид живопису розслабляє, допомагає відключитися від різних думок та є свого роду терапією. Після малювання картини поліпшується настрій та стає легше на душі. Одночасно з художницею малювали і слухачі, відмічаючи, як поліпшується настрій та просинається натхнення. На заході панувала атмосфера творчості, хотілось взяти пензлик і малювати.

Слухачі відмітили зручність використання документ-камери у на уроках живопису. Зображення було чітким та насиченим без спотворення кольорів та затримок передачі.

У майстер-класі була використана документ-камера Eloam VE800AF, яку можна напряму підключати до проектора за допомогою VGA кабеля. Документ-камера Eloam VE800AF дуже проста у використанні і підключанні, це сподобалось вчителям. Вона швидко вмикається і не займає багато місця на столі.

Після майстер-класу художниця Стелла Євгеніївни Лясота подарувала свою картину компанії «Інтер Системс», яку ми повісили в офісі.

Компанія «Інтер Системс» є ексклюзивним дистриб’ютором документ-камер ELOAM в Україні.

З усіх питань по документ-камерам, звертайтеся до сертифікованого спеціаліста з документ-камер і візуалайзерів - Катерини Кравченко ekaterina.kravchenko@inter-systems.com.ua, тел.: 096 811 55 39.

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587


Возврат к списку