Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Навчальне обладнання для вищих навчальних закладів Bytronic

13.09.2017

Навчальне обладнання для вищих навчальних закладів Bytronic

Навчальне обладнання для вищих навчальних закладів Bytronic

У компанії «Інтер Системс» можна замовити навчальне обладнання для вищих навчальних закладів Bytronic. Обладнання Bytronic скоро з’явиться на складі компанії «Інтер Системс».

Компанія Bytronic була вперше створена в 1979 році і має свої коріння в університеті Великобританії. Bytronic продовжує займатися розробкою продуктів на базі провідних університетів Великобританії, щоб забезпечити потреби навчальних закладів і йти нога в ногу з освітою. Компанія Bytronic має всесвітньо відому репутацію і представлена у ключових навчальних закладах по всьому світу у понад п'ятдесяти країнах. Bytronic також постачає обладнання у деякі найбільші навчальні центри компаній у таких галузях, як нафтова, газова, хімічна, харчова, автомобільна та аерокосмічна. Bytronic також використовується в навчальних центрах основних виробників автоматики та контрольного обладнання.

Bytronic - це виробник та постачальник технічних навчальних продуктів та навчальних матеріалів, спрямованих на здобуття вищої освіти в галузі електроніки, технологічного контролю, автоматики, систем керування, програмного забезпечення для зв'язку та моделювання. Компанія Bytronic може запропонувати індивідуальні продукти, системи та повні лабораторії, необхідні для навчання.

Серед навчального обладнання Bytronic обладнання по автоматизації, тренажери з альтернативної енергетики, системи контролю тощо.

Щоб замовити навчальне обладнання для вищих навчальних закладів Bytronic звертайтесь спеціаліста Садовникова Євгенія Геннадійовича 0677252021, evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.ua

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587


Возврат к списку