Поиск по сайту
Подписка на рассылку


ViewSonic представляє новий ультра короткофокусний проектор для домашнього кінотеатру

14.07.2017

ViewSonic представляє новий ультра короткофокусний проектор для домашнього кінотеатру

ViewSonic представляє новий ультра короткофокусний проектор для домашнього кінотеатру


Корпорація ViewSonic, світовий постачальник обчислювальних, комунікаційних рішень і продуктів споживчої електроніки, представляє новий ультра короткофокусний проектор PX800HD, який увійшов до складу нової серії проекторів ViewSonic PX. Призначений в першу чергу для домашнього кінотеатру, ViewSonic (Вьюсоник) PX800HD є ультра короткофокусним проектором з високою яскравістю.

Проектор ViewSonic PX800HD має яскравість 2000 лм і точність передачі кольору та стандарт якості зображення Rec.709, підтримує технологію SuperColor ™ для отримання реалістичних кольорів. Новинка має вбудовані динаміки з технологією SonicExpert®. Ультра короткофокусний об'єктив проектує зображення з діагоналлю від 100 до 120 дюймів при розміщенні проектора всього в декількох дюймах від стіни. Такий проектор ідеально підходить для використання в якості домашнього кінотеатру і центру мультимедійних розваг. Ультра короткофокусний проектор ViewSonic PX800HD має ефектний дизайн і забезпечує зображення великого формату високої якості.Завдяки широким можливостям підключення, в тому числі, RGB, HDMI, Video, S-Video, RS232, компонентному входу, USB і входу 12В, проектор може легко отримувати контент від різних джерел. Власна роздільна здатність1080p Full HD і два вбудованих динаміка 10 Вт дозволяють отримати універсальне рішення для відеорозваг. Завдяки ультра короткофокусному об'єктиву проектора ViewSonic PX800HD ви забудете про такі складнощі як пошук місця для домашнього кінотеатру, спеціальні перестановки меблів для зручного перегляду, а також позбавитесь від тіні сторонніх предметів на екрані.

У поєднанні з проекційним екраном GrandView (Грандвью), в комплект не входить і замовляється окремо проектор PX800HD забезпечує якість картинки, аналогічну ЖК-телевізору великого розміру. Екрани BrilliantColorPanel розроблені спеціально для ультракороткофокусних проекторів, вони покращують контрастність і якість зображення в освітленому приміщенні.Випуск нової серії проекторів ViewSonic PX і конкретно моделі PX800HD дозволяє встановити нові стандарти в області проекторів для розваг. Оскільки ViewSonic PX800HD - це ультракороткофокусний проектор, його можна встановлювати різними способами. Проектор дозволяє не виділяти в будинку спеціальну зону для домашнього кінотеатру, так що для перегляду відео не буде потрібна складна інсталяція. Крім того, проектор ViewSonic PX800HD оснащений спеціальними технологіями для роботи з кольором і звуком, такими як ексклюзивні технології ViewSonic SuperColor і SonicExpert, що забезпечують виключно точне і чітке відтворення кольорів і покращений звук.

Проектор ViewSonic PX800HD з високою яскравістю і точністю передачі кольору згідно стандарту якості Rec.709 для отримання зображення великої якості прийдеться до смаку поціновувачам домашнього перегляду кіно, які не хочуть складних інсталяцій. Адже ультра короткофокусний проектор дає змогу просто проставити його біля стіни або проекційного екрану і насолоджуватися улюбленим кіно.

Для замовлення ультра короткофокусного проектору ViewSonic PX800HD звертайтесь до офіційного дистрибьютора проекторів ViewSonic в Україні – компанії «Інтер Системс» та партнерів.

Обрати інші проектори ViewSonic можна на сайті.

По будь-яким питанням щодо проекторів ViewSonic звертайтеся до сертифікованого спеціаліста Олександра Топольніцького alexandr.topolnitskiy@inter-systems.com.ua , тел.: 0662877690

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587


Возврат к списку