Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Новий проектор BenQ MX532

14.07.2017

Новий проектор BenQ MX532

Новий проектор BenQ MX532

Новий проектор BenQ MX532 для середніх та невеликих приміщень вже на складі компанії «Інтер Системс».

Проектор BenQ (Бенк) MX532, призначений для щоденної роботи, поєднує в собі високу якість зображення, інтуїтивне управління і можливість зручного підключення декількох користувачів. Попередньо енергозберігаючі режими знижують негативний вплив на навколишнє середовище і дозволяють економити на загальній вартості володіння проектором.mx532

Яскравість проектору BenQ MX532 - 3300 ANSI люмен, що гарантує чітке зображення презентацій при будь-якому освітленні без втрати якості. Графіки, ілюстрації, слайди з таблицями або відео - використовуйте будь-який контент, який вам потрібен в повсякденній роботі. Проектор BenQ MX532 не вимагає затемнення і може бути використаний в приміщеннях з будь-яким рівнем освітленості.

Високий в своєму класі рівень контрастності 15000: 1, забезпечений DLP-технологією і скляними оптичними лінзами гарантує максимальну чіткість зображення, плавні колірні переходи і відмінну читабельність тексту.

Два входи HDMI на додаток до двох входів VGA розроблені для додаткової зручності проведення презентацій і дозволяють підключати ноутбуки, мобільні пристрої і ПК відразу декількох доповідачів. Зручний інтерфейс проектору BenQ MX532 дозволяє учасникам, викладачам і студентам ефективно взаємодіяти без установки складних адаптерів і виклику служби ІТ-підтримки.

ms531

- Вертикальна корекція трапецеїдальних спотворень

Більше не потрібно розміщувати проектор строго по центру - зображення буде адаптовано завдяки функції корекції вертикального трапецоїдного спотворення.

- Зручне коригування зображення на екрані за допомогою ніжок

Налаштуйте проектоване зображення за допомогою регулювання ніжок проектора BenQ MX532. Дана можливість настройки спрощує установку проектора в найрізноманітніших конференц-залах.

- Зручно переміщати з однієї аудиторії в іншу

Компактний проектор BenQ MX532 зі спеціальним покриттям, що відштовхує бруд, зручно переносити з однієї аудиторії в іншу і не боятися за його зовнішній вигляд. Проектор BenQ MX532 буде залишатися чистим.

- Максимальна економія електроенергії завдяки ексклюзивній технології BenQ SmartEco ™


Компанія BenQ розробила спільно з Philips технологію SmartEco - це унікальне рішення, яке дозволяє динамічно управляти енергоспоживанням проектора в залежності від режиму використання та типу проектованого зображення. Завдяки технології SmartEco середнє енергоспоживання знижується, а термін служби лампи збільшується

- Режим Eco Blank

При відсутності вхідного сигналу від джерела живлення протягом трьох хвилин проектор автоматично перейде в режим Eco Blank. Це не дозволить витрачати електрoенергію даремно і продовжить термін служби лампи проектору BenQ MX532.

- Режим LampSave

Чим менша кількість замін ламп, тим нижче підсумкова вартість володіння проектором. Режим LampSave динамічно регулює потужність лампи, продовжуючи термін служби лампи проектора на 50% в порівнянні зі звичайним режимом.

-Швидка установка одним натисненням кнопки

Пульт дистанційного керування включає в себе спеціальну кнопку швидкого встановлення, яка миттєво викликає необхідні для установки функції, такі як тестова таблиця і регулювання трапеції.

-Чудова якість зображення

Технологія Digital Light Processing (DLP) отримала в 2015 році премію «Оскар» (Oscar®) і є провідною проекційної технологією, яка використовується в 90% проекторів в цифрових кінотеатрів світу і 100% проекторів в кінотеатрах IMAX. DLP Технологія домінує на світовому ринку із загальною часткою понад 50%. На сьогоднішній день BenQ - це компанія №1 з виробництва проекторів з технологією DLP у всьому світі.

-Правильна передача кольору

BenQ DLP проектори відтворюють яскраві, реалістичні кольори весь період роботи. Поєднання 6-ти сегментного колірного колеса з технологією BrilliantColor ™, забезпечує точне відображення складних відтінків, таких як кольори людської шкіри, в результаті чого зображення виглядає цілком природним.

Для замовлення проекторів BenQ звертайтесь до офіційного дистрибьютора проекторів BenQ в Україні – компанії «Інтер Системс» та партнерів.

По будь-яким питанням щодо проекторів BenQ звертайтеся до сертифікованого спеціаліста Олександра Топольніцького alexandr.topolnitskiy@inter-systems.com.ua , тел.: 0662877690

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587


Возврат к списку