Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Перший портативний LED Full HD проектор Vivitek Qumi Q8

11.07.2017

Перший портативний LED Full HD проектор Vivitek Qumi Q8

Перший портативний LED Full HD проектор Vivitek Qumi Q8

На склад «Інтер Системс» надійшли нові проектори Vivitek Qumi Q8.

Vivitek Qumi Q8 – це перший портативний LED Full HD проектор, що дозволяє розгорнути велику картинку високої чіткості діагоналлю до 120 дюймів в будь-якому місці.Проектор відрізняється компактним дизайном, його габарити складають всього 190 x 114 x 43 мм (Г x Ш x В), а вага - 621 г. Це ідеальний варіант для домашнього кінотеатру без додаткових витрат і складних інсталяцій з великогабаритними дисплеями. Модель підходить для приміщень всіх розмірів, вона легко дозволить провести вечір в колі родини за переглядом фільму перед великим екраном. Після закінчення кіносеансу Vivitek Qumi Q8 дуже швидко вимикається, збирається і не займає багато місця у вашому домі.
У моделі Qumi Q8 встановлене LED-джерело світла яскравістю 1 000 ANSI люмен і терміном служби 30000 годин. У вас не буде ніяких проблем з заміною лампи Full HD зображення складається з понад двох мільйонів пікселів, що дозволяє роздивитись найменші деталі на екрані і насолодитися якістю зображення. Подвійна кількість пікселів робить зображення максимально чітким, а завдяки контрастності 30 000: 1 від насиченості картинки просто захоплює подих. Вбудований динамік на 2 Вт допоможе обійтися без зовнішньої аудіосистеми.

Новий проектор Vivitek Qumi Q8 оснащений портом HDMI, а також MHL-портом для трансляції цифрового контенту зі смартфонів і планшетів. Модуль Wi-Fi дозволяє передавати нестислий Full HD сигнал. Також проектор оснащений функцією віддзеркалення мобільних пристроїв. Зображення може виводитися на екран з вбудованої пам'яті самого проектора або з USB-карти без підключення зовнішнього джерела.

Vivitek Qumi Q8 вкрай простий в управлінні завдяки інтуїтивній сенсорній клавіатурі з вбудованим підсвічуванням. Апарат автоматично коригує трапецеїдальні спотворення, дозволяє швидко усунути недоліки зображення.

Дизайн проектору Vivitek Qumi Q8 прийдется до смаку поціновувачам стилю та чітких ліній. Проектор просто не захочеться випускати з рук.На склад компанії «Інтер Системс» надійшли LED Full HD проектори Vivitek Qumi Q8 у чорному та білому кольорах.

Ключові особливості LED Full HD проектори Vivitek Qumi Q8:

- Один з найменших світлодіодних портативних проекторів в світі
- Зображення діагоналлю 120 дюймів з роздільною здатністю Full HD
- Яскравість 1 000 ANSI люменів і високий коефіцієнт контрастності 30000: 1 дозволять побачити кожну деталь
- Суперлегкий, важить всього 621 грам
- Корекція спотворень по горизонталі і вертикалі
- Wi-Fi з функцією віддзеркалення мобільних пристроїв
- Вбудована пам'ять
- Термін служби LED-джерела світла - 30 000 годин
- Два кольори корпусу: білий і чорний
- Гарантія 3 роки

Придбати LED Full HD проектори Vivitek Qumi Q8 можна у офіційного дистрибьютора проекторів Vivitek в Україні – компанії «Інтер Системс» та партнерів.

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587


Возврат к списку