Поиск по сайту
Подписка на рассылку


ELMO для бізнес зустрічей

09.06.2017

ELMO для бізнес зустрічей

ELMO ДЛЯ БІЗНЕС-ЗУСТРІЧЕй

Mr. Arne KAISER with the MO-1 Black

Mr. Arne KAISER with the MO-1 Black

Я відповідаю за місцеві та міжнародні тренінги та продажі у ITW Packaging Group. Наш основний бізнес – виробництво та збирання пакувального обладнання, а також рішення для логістики. Я пропрацював з ELMO MO-1 8 тижнів. Завдяки MO-1 я міг справді зручно спілкуватись з колегами та клієнтами. Він дуже допоміг мені під час мого останнього відрядження у Дубаї.

Я розпочав свою презентацію з ноутбуком. Наша техніка має широкий функціонал для вдосконалення процесів та економічної логістики. Під час презентації хтось підійшов до мене з кресленням виробничого цеху. Я підключив свій ELMO менше, ніж за дві хвилини, і ми змогли групою обговорити можливе розташування пакувального обладнання. Завдяки MO-1 всі могли бачити проекцію креслення цеху.

Під час зустрічі у нас виникли деякі важливі запитання, які потребували відповіді від нашого технічного відділу в Німеччині. Оскільки я не міг нічного писати на самому кресленні, я вивів його зображення через ELMO. Тепер я міг писати на фотографіях креслення, зроблених ELMO, на своєму планшеті, і міг відправити ці файли колегам напряму на електронну адресу.

Для мене ELMO став незамінним інструментом в моєму портфелі! Він важить всього 500 г, маленький і портативний. Це ідеальне рішення для тих, кому треба щось показувати аудиторії. Продукти, креслення, документи – з ELMO ви готові до всього.


Возврат к списку