Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Vivitek визнаний кращим з кращих за оцінками rAVe

28.04.2017

Vivitek визнаний кращим з кращих за оцінками rAVe

Vivitek визнаний кращим з кращих за оцінками rAVe


Виставка ISE 2017, яка проходила у лютому в Амстердамі, представила достатньо високотехнологічних новинок AV індустрії, які не можна було не помітити і не оцінити. Журналісти компанії rAVe Publications побували на кожному стенді, від їх око не втаїлася жодна новинка. Суддям був потрібен місяць, щоб провести повноцінне порівняння і знайти кращих з кращих.Компанія Vivitek анонсувала широкий спектр обладнання, це були не просто нові моделі, флагмани товарних лінійок, а й абсолютно нові модельні ряди обладнання, якого раніше не було в продуктовому портфелі компанії, як - то: 4K інтерактивні панелі або 4K лазерно-фосфорні проектори.

Vivitek став кращим в трьох номінаціях!

1. Кращий новий портативний проектор: Vivitek Qumi Q8

Qumi Q8 -перший портативний FULL HD LED проектор, яскравістю в 1000 люмен і вбудованим Wi-Fi модулем, що дозволяє вам розгортати презентації або просто дивитися фільми з високою роздільною здатністю в будь-якому місці, в будь-який час!


2. Кращий HI-END інсталяційний проектор: Vivitek DK8500Z

Vivitek DK8500Z є першим 4К лазерно-фосфорним проектором в модельному ряду Vivitek. Проектор Vivitek створений для реалізації нестандартних завдань у великих приміщеннях з сильним засвіченням. Інсталяційний проектор Vivitek виділяється з поміж інших функціями поліпшеної кольоропередачі, зшиванням і деформацією зображень, а також відрізняється високим коефіцієнтом контрастності 10 000: 1 і яскравістю 7500 ANSI люмен. Великий спектр вхідних портів, а також набір з восьми опціональних об'єктивів від ультра короткофокусного до ультра довгофокусного роблять даний проектор дуже гнучким в різноманітних інсталяціях.3. Краща система для бездротової спільної роботи: Vivitek NovoEnterprise

Vivitek NovoEnterprise - кращий вибір для малого і середнього бізнесу та корпоративних конференц-залів. Висока ефективність забезпечується за рахунок дводіапазонного модуля Wi-Fi, що володіє широкою смугою пропускання, і двома антенами 2T2R. Апарат дозволяє транслювати контент з мобільних пристроїв і ПК з роздільною здатністю 4K, «віддзеркалювати» екрани мобільних пристроїв на будь-якій платформі, проводити голосування, вносити позначки в презентації та багато іншого, будучи дуже простим в управлінні, інтуїтивно зрозумілим пристроєм.

Вітаємо Vivitek з перемогою у 3-ех номінаціях.

Обрати проектори Vivitek можна на сайті.

По всім питанням щодо проекторів та пристроїв Vivitek можете писати спеціалісту на e-mail: ekaterina.kravchenko@inter-systems.com.ua або телефонувати за номером: 096 811 55 39 (Катерина Кравченко)

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587


Возврат к списку