Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Компанія «Інтер Системс» взяла участь у обласному семінарі працівників бібліотек

28.04.2017

Компанія «Інтер Системс» взяла участь у обласному семінарі працівників бібліотек

Компанія «Інтер Системс» взяла участь у обласному семінарі працівників бібліотек

19 квітня 2017 року компанія «Інтер Системс» взяла участь у обласному семінарі за участю заступників директорів по роботі з дітьми районних і міських централізованих бібліотечних систем Київської області за темою: "Бібліотека для дітей та соціально-культурне партнерство" на базі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».

Катерина Кравченко, бренд-менеджер компанії «Інтер Системс», сертифікований спеціаліст по документ-камерам, провела презентацію сучасної проекційної, комп’ютерної техніки, яка покращує якість обслуговування різних вікових категорій груп користувачів бібліотек, а саме: проектори, екрани, інтерактивні дошки, сканери, документ-камери. Катерина Кравченко детально розповіла про документ –камери і сканери Eloam, які стануть у нагоді в бібліотеках. Адже за допомогою сканерів Eloam можно швидко пересканувати книги, не згинаючи їх та не псуючи старовинні видання. Потрібно лиш покласти книгу під сканер Eloam, і за 15 хвилин можна відсканувати товсту книгу, просто гортаючи сторінки. На презентації був продемонстрований Документ-сканер Eloam S500A3BЦей сканер може сканувати зображення не тільки А4, а й А3.

Допомагав презентувати сучасну проекційну техніку Євгеній Садовников - керівник відділу продажів компанії «Інтер Системс». Працівники бібліотек зацікавилися документ-сканерами Eloam та прийшли до згоди, що цей пристрій стане у нагоді у бібліотеках.

Придбання бібліотеками Київщини якісної сучасної техніки надало би змогу осучаснити бібліотеки всіх рівнів, підняло би рівень престижності їх роботи в регіонах Київської області.

Великий вибір документ-сканерів та документ-камер можна побачити на сайті.

По всім питанням щодо документ-камер Eloam можете писати спеціалісту на e-mail: ekaterina.kravchenko@inter-systems.com.ua або телефонувати за номером: 096 811 55 39 (Катерина Кравченко)

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587


Возврат к списку