Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Магнітно-маркерні дошки

07.04.2017

Магнітно-маркерні дошки

Магнітно-маркерні дошки

Компанія «Інтер Системс» стала авторизованим постачальником магнітно-маркерних дошок українського виробництва ТМ «UKRBOARDS».

UKRBOARDS займається виготовленням презентаційного обладнання з 2007 року. Саме тоді був реалізований задум – виробляти шкільні та офісні дошки для українського споживача з якісної імпортної сировини, враховуючи всі необхідні складові, потреби ринку, при цьому пропонуючи оптимальний ціновий сегмент.

Торгова марка «UKRBOARDS» була зареєстрована у 2012 році. Вся продукція торгової марки є сертифікована, пройшла всі необхідні експертизи. А найголовніше – за роки існування на українському ринку ТМ «UKRBOARDS» отримала постійне схвалення споживачів. З дошками UkrBoards безпечно та зручно працювати.

У асортименті компанії є магнітно-маркерні дошки, дошки для крейди і фліпчарти різних розмірів.

Купуючи продукцію від бренду UkrBoards, ви не тільки підтримуєте вітчизняного виробника, а й отримуєте висококласну, сучасну і безпечну річ, яка ще тривалий час буде вас радувати своєю функціональністю.

Для замовлення магнітно-маркерних дошок або консультацій звертайтесь до спеціаліста Євгеній Садовникова: evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.u

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587


Возврат к списку