Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Практичні виміри цифровими датчиками DISLAB

03.04.2017

Практичні виміри цифровими датчиками DISLAB

Практичні виміри цифровими датчиками DISLAB

Застосування цифрових лабораторій у навчальному процесі набирає обертів, і все більше шкіл починають працювати з цифровими датчиками. Давайте ж розглянемо, як на практиці проходять досліди з цифровими датчиками DISLAB.

Цифрові датчики та лабораторії DISLAB підходять для виміру даних та проведення навчальних експериментів по фізиці, хімії і біології.

Цифрові датчики DISLAB дуже просто підключаються до комп’ютера без ніяких додаткових пристроїв та гаджетів. Все, що вам потрібно – це сам датчик, USB кабель та USB порт вашого комп’ютера. Ми взяли датчик світла DISLab WCY1017-S і підключили за допомогою USB кабеля, який був у комплекті до нашого комп’ютера.

Відкриваємо програмне забезпечення цифрових лабораторій DISLAB, яке поставляється у комплекті з датчиками. Зажимаємо кнопку 1 на самому датчику и бачимо, як у полі «Датчики» з’являється Датчик світла.

Правою кнопкою миші клацаємо на Датчик світла та обираємо графік для виміру даних та тиснемо кнопку «Начать». Цифровий датчик будує виміри, а результати бачимо на графіку.

Результати вимірів можна побачити не тільки у виді Графіка, а у виді Таблиці. Для цього правою кнопкою миші клацаємо на Датчик світла і обираємо «Таблицю».

Також дані вимирів можна побачити у вигляді Цифрової індексації, для цього правою кнопкою миші клацаємо на Датчик світла і обираємо «Цифровая индексация».

Зараз програмне забезпечення цифрових лабораторій DISLAB працює на російскій та англійській мові, проте незабаром воно буде підтримувати українську мову.

Цифрові датчики DISLAB відповідають вимогам Міністерства освіти і науки Україні, про які йдеться у Наказі МОН Україні №704 від 22 червня 2016 року. Детальну інформацію про це можна знайти у статті:

Обрати цифрові лабораторії DISLAB на нашому сайті

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587

E-mail: ekaterina.serebryanskaya@inter-systems.com.ua


Возврат к списку