Поиск по сайту
Подписка на рассылку






Використання документ-камера на судових засіданнях

26.03.2017

Використання документ-камера на судових засіданнях

Використання документ-камера на судових засіданнях

Документ-камера - незамінний атрибут на судових процесах.

З розвитком технологій наукові досягнення все ширше застосовуються в юридичній сфері. Можна спостерігати значний прогрес у розвитку технологій в юридичній галузі, сучасні технологічні рішення швидко знаходять застосування на судових засіданнях. Документ-камери WolfVision стали одним з основних технологічних нововведень в процесі модернізації.
Будучи чудовим інструментом представлення даних для будь-якого юриста і адвоката, документ-камери WolfVision виготовляються з найточніших компонентів, завдяки чому забезпечується неперевершена якість зображення, реалістичні кольори і висока чіткість забраження. Документ-камери WolfVision, що використовуються в наш час на судових розглядах, при пред'явленні обвинувачення і вивченні доказів, стали ключовим інструментом сучасного судового засідання.

Наочний доказ може бути визначальним фактором при винесенні вироку «винен» чи «невинен».


Будь-які судові процеси, рішення і вироки залежать не лише від законодавства і судових прецедентів, а й від сприйняття суддями і присяжними наданих фактів та доказів. Ані захист, ані обвинувачення не можуть дозволити собі зайти у глухий кут в умовах, коли не вистачає доказів. Якщо в резонансній справі вирішальним фактором стають дрібні деталі, надання наочних свідчень може допомогти винести обвинувальний або виправдувальний вирок. Документ-камери WolfVision
дозволяють надати під час суду всі матеріали, уникнувши втрати якості зображення. Аудиторії зможе роздивитись навіть найдрібніші деталі, що може надати неоціненну допомогу для прийняття об'єктивних рішень. Навіть доказ, що щойно надійшов, може бути відображено негайно, без будь-яких додаткових дій, необхідних для підгодовки.





visualizer

Відображення доказів під час суду

Документ-камери використовуються в федеральних судах Нью-Йорка протягом останніх десяти років, забезпечуючи всебічне детальне представлення матеріалів доказів. Брайан Ді Джиованна, спеціальний радник з судовим технологій у Верховному суді м. Нью-Йорк, сказав: «Коли справа стосується представлення даних, для присяжних, суддів і адвокатів найважливіше – побачити на екрані "кінцевий продукт".
В діаграмах навмисне використовують різні кольори для більшої переконливості та очевидності. Якщо кольори відображаються некоректно, вони втрачають свій ефект. Переваги в якості зображень, що формуються документ-камерами WolfVision, стали очевидними для всіх користувачів. Дуже точно відтворюються кольори, краще відображаються тривимірні об'єкти, і все зображення в цілому стало значно чіткішим». На засіданнях, пов'язаних зі шлюборозлучними процесами і розглядами в комерційній сфері, документ-камери використовуються для представлення чеків, підписів на угодах, деталей в письмових контрактах, а також фотографій будівель і місць злочину. «Документ-камера – це найважливіший інструмент. Пристрої WolfVision - єдині, прийняті до використання в рамках цього проекту, оскільки вони забезпечують найвищу на сьогоднішній день якість зображення на ринку таких пристроїв», - говорить Брайан Ді Джиованна.

Weapon

Окружний суд Карлсруе (Німеччина)


У минулі часи під час судових процесів в Окружному суді Карлсруе (Німеччина) візуальне вивчення доказів, як правило, було пов'язане з незручностями і затягувало процес, оскільки всім сторонам, в тому числі адвокатам, свідкам і підсудним доводилось підходити до робочого місця судді для перегляду матеріалів. З появою пристрою WolfVision VZ-9plus в 2007 році процедуру було значно спрощено та оптимізовано. Адміністративний працівник з Окружного суду Карлсруе, старший урядовий радник Вальденбергер зазначив: «Використання документ-камери WolfVision, особливо під час суду присяжних, було позитивно сприйнято суддями. Документ-камера WolfVision використовується на всіх судових процесах в залі засідань, а також в головній кімнаті для підсудних. Крім чудової якості зображення, документ-камера WolfVision проста в роботі і зарекомендувала себе як надійний пристрій, що надзвичайно важливо в нашій справі».




Court

Віддалена присутність на судових засіданнях


Останні кілька років дедалі більше поширюється практика віддаленої присутності на судовому засіданні ( «віддалений суд»). Можливість віддаленого проведення засідань та участі в них, з урахуванням перевантаженості судової системи, значно прискорила хід процесів, оскільки це дозволило притягати до суду ув'язнених, проводити збори адвокатів, а також заслуховувати свідчення свідків або експертів , не витрачаючи на це додаткових коштів та часу, необхідних для їх доставки до місця проведення засідання.
Документ-камера WolfVision ідеально підходить для таких цілей. У поєднанні з сучасними системами відеоконференцій, документ-камера дозволяє легко показувати документи і супутні свідчення суддям і сторонам, які перебувають поза межами будівлі суду. Не дивно, що з кожним роком документ-камери WolfVision дедалі ширше використовуються в сучасних судових процесах.

Classroom

Навчання адвокатів


Центр юридичних та судових технологій займається розвитком методик емпіричних і юридичних досліджень в судовій сфері та активно бере участь в навчанні і стажуванні фахівців, проектуванні залів судових засідань і оцінці особливих вимог. Серце Центру – зал судових засідань McGlothlin Courtroom, що поєднує в собі останні технологічні та дизайнерські винаходи. Ключовим пристроєм в цьому залі засідань є документ-камера WolfVision VZ-9plus³.
Мартін Груен, заступник директора з проектування та оснащення залів судових засідань, сказав: «Остання модель VZ-9plus³ має можливості, що ідеально підходять для навчання в аудиторіях і залах судових засідань». В рамках розширеної програми навчання студенти юридичної школи Вільяма і Мері моделюють судові процеси в залі засідань, використовуючи наявні в ньому технологічні рішення.





forensics

Навчання криміналістів


В сфері криміналістики запорукою успішного дослідження є те, наскільки добре були навчені та підготовлені залучені фахівці. В залі анатомічної фізіології муніципального коледжу Вабонсі, штат Іллінойс (США), представлено вражаюче оснащення з двома лабораторіями для дослідження людських трупів. За допомогою стельової документ-камери WolfVision VZ-C32³ викладачі можуть показувати студентам різні приклади органів і тканин людського тіла, використовуючи масштабування і фокусування. Мерле Тантленд, відповідальний за оснащення коледжу, зазначає, що до появи документ-камери «доводилося докладати багато зусиль, щоб показати кожному студенту процес розтину трупа». «Фантастична якість зображення камери і чудова підсвітка - саме ці фактори стали визначальними для вибору пристрою WolfVision».

Простота використання: можливість сконцентруватись на професійному навчанні


Навчання адвокатів і криміналістів – трудомісткий і тривалий процес, що вимагає максимальної концентрації. Ключова вимога кожного лектора та викладача – можливість сконцентруватися на проведенні максимально ефективного заняття. Саме тому надзвичайна простота експлуатації документ-камер WolfVision має визначальне значення, адже викладачеві не доводиться відволікатися на вирішення технічних питань.

Придбати документ-камери ви можете у компанії «Інтер Системс»:

- Документ-камери Eloam

- Документ-камери WolfVision

По всім питанням щодо документ-камер можете писати на e-mail: ekaterina.kravchenko@inter-systems.com.ua
або телефонувати за номером: 096 811 55 39 (Катерина Кравченко)

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587

E-mail: ekaterina.serebryanskaya@inter-systems.com.ua





Возврат к списку