Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Використання документ-камер у медицині

26.03.2017

Використання документ-камер у медицині

Використання документ-камер у медицині

Правильний діагноз надзвичайно важливий


Медичний діагноз може бути питанням життя і смерті, а результат може залежати від того, чи є чіткі критерії для інтерпретації зображення. Документ-камери WolfVision відомі своїм постійним дизайном, орієнтованим на користувача, та безкомпромісною якістю продукту. Можна бути впевненим у тому, що кожного разу вони будуть показувати зображення найкращої якості. Документ-камери WolfVision випускають із використанням компонентів найвищої якості. Вони створені для того, щоб передавати різкі зображення з точною роздільною здатністю та яскравими кольорами, що допомагає визначити стан здоров'я та поставити точний діагноз.

Ефективне спілкування – швидке прийняття рішень і підвищення продуктивності


Завдяки впровадженню аудіовізуальних та інформаційно-комунікативних технологій зараз телемедицина грає важливу роль в різних сферах охорони здоров'я. Незважаючи на все більш зростаючий попит на їх час і навички, лікарі можуть більш ефективно здійснювати лікування і догляд. Онкологія, рентгенологія, патологія, дерматологія, стоматологія та кардіологія, - це приклади численних медичних галузей, що вже використовують і отримують користь від телемедицини. Це сприяє пришвидшенню процесу постановки діагнозу, поліпшенню догляду та контролю, більш якісній підготовці медичного персоналу.telemedicine

Телемедицина


У Сполученому Королівстві Бірмінгемська мережа онкологічних лікарень є життєво важливою організацією, яка обслуговує вісім лікарень в окрузі Бірмінгема. Мережа складається з бригад фахівців різних напрямків, які періодично зустрічаються для обговорення і прийняття рішень щодо способів лікування, що найкраще підходять для кожного пацієнта. Фахівці з онкології, патології та рентгенології вирішили проводити спільні засідання в форматі відеоконференцій. Документ-камери WolfVision під'єднано до лікарняних систем, а їх висока роздільна здатність допомагає лікарям поставити діагноз. Річард Стайн, консультант з торакальної хірургії, каже: "Відеоконференції дозволяють проводити термінові збори і швидше призначати лікування. Крім того, вони дозволяють отримувати додаткові консультації, що раніше було неможливо."

forensics

Медичні консультації


Досвід застосування документ-камер WolfVision в новому комплексі діагностики та лікування раку в лікарні м. Алтнагевін, Північна Ірландія, показав, що висока якість зображень, отриманих за допомогою цих приладів, ідеально підходить для медичних цілей. Стельова документ-камера WolfVision, що використовується в лікарні, передає чіткі та різкі зображення з точною передачею всіх відтінків сірого, що особливо важливо для фахівців-онкологів при читанні та інтерпретації рентгенівських і томографічних знімків. Це допомагає їм обрати для пацієнтів курс лікування, що найкраще для них підійде. Високоякісна оптика і потужна система освітлення роблять документ-камеру WolfVision ідеальним засобом для застосування в цій вимогливій сфері.
medical

Підготовка хірургів

Один з провідних Європейських спеціалістів з проведення практичних лабораторних занять, WetLab Limited, використовує документ-камеру WolfVision серії "Р" в своїх класах для підготовки кардіохірургів. Документ-камера використовується для прямої демонстрації на екрані складних хірургічних процедур, які показують публіці. Завдяки спеціальній системі освітлення WolfVision все серце висвітлюється без відблисків і тіней, тому можна роздивитись всі його деталі, навіть в глибині. Рухи чітко видно, а передача кольору високої якості показує всі деталі в реалістичних кольорах. Кевін Остін, директор WetLab Limited, каже: "Якість зображення завжди вражає і лікарняні викладачі неодмінно визнають, що воно перевершує будь-які інші альтернативи. Немає жодних сумнівів, що документ-камери WolfVision якнайкраще відповідають нашим вимогам."

nurse

Навчання медичного персоналу


Документ-камери марки WolfVision в даний час використовуються в численних навчальних закладах по всьому світу. В освітньому центрі при лікарні в Фьоклабруці, Верхня Австрія, документ-камери WolfVision використовуються з метою навчання висококваліфікованим медичним персоналом і медсестрами. Франц Штадлман, що проводить заняття з загального медичного догляду та спостереження, каже: "Документ-камера використовується на заняттях з анатомії, фізіології, надання спеціалізованої медичної допомоги. З її допомогою можна показувати посібники з медичної допомоги та догляду, демонструвати стажистам і медсестрам сторінки з книг, а також демонструвати різноманітні дії, наприклад – накладання пов'язки на рану. Документ-камера є невід'ємною частиною нашого аудіо- та відеообладнання, без якого ми вже не зможемо обійтися. "

Легкість у використанні – і ви зможете сконцентрувати всю увагу на предметі презентации

Ми добре усвідомлюємо, що надання медичних послуг – це складна та відповідальна робота. Саме тому всі документ-камери WolfVision дуже прості в експлуатації, не обтяжують користувача ніякими технічними складнощами. Таким чином, медичні працівники можуть зосередитися на найважливішому для них – лікуванні та догляді за хворими.

Придбати документ-камери ви можете у компанії «Інтер Системс»:

- Документ-камери Eloam

- Документ-камери WolfVision

По всім питанням щодо документ-камер можете писати на e-mail: ekaterina.kravchenko@inter-systems.com.ua
або телефонувати за номером: 096 811 55 39 (Катерина Кравченко)

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587

E-mail: ekaterina.serebryanskaya@inter-systems.com.ua

Возврат к списку