Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Компанія «Інтер Системс» допомогла громадській організації «ТО ДІМФО»

09.02.2017

Компанія «Інтер Системс» допомогла громадській організації «ТО ДІМФО»

Компанія «Інтер Системс» допомогла громадській організації «ТО ДІМФО»

Компанія «Інтер Системс» - офіційний постачальник проекційного і презентаційного обладнання для навчальних закладів продовжує займатися благодійністю. В цей раз ми вирішили допомогти громадській організації «ТО ДІМФО» («Творче об’єднання дітей і молоді з фізичними обмеженнями»).

31 січня компанія «Інтер Системс» подарувала різак для паперу і картону, який стане у нагоді для дитячого гуртка по квілінгу. Квілінг — це мистецтво виготовлення плоских або об'ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу. Готові нарізані смужки паперу різного кольору можна купити у спеціалізованих магазинах або вирізати самим за допомогою різака та кольорового паперу чи картону. Смужка паперу звивається у щільну спіраль. Починати потрібно з краю смужки, який накручується на кінчик гострого шила. Після декількох щільно накручених витків валик можна зняти з шила та крутити вручну. Скручувати рулон потрібно двома руками, аби він не розпустився раніше, ніж потрібно. Тепер, коли уся стрічка згорнута послабте пальці і дайте їй трохи розпуститися. Кінчик паперу змащується клеєм та закріплюється. Тепер заготівлі можна надати бажаної форми, в залежності від того де і як її стиснути. Результат залежить лише від вашої фантазії. У техніці квілінгу можна робити картини, листівки, прикрашати зошити, книги.

Квілінг – це одна з форм арт-терапії для дітей і молоді, яка розвиває дрібну моторику, концентрацію, увагу та творчі здібності.

Завдяки новому подарованому різаку, студія «ДІМФО» тепер може власноруч нарізати папір та картон для квілінгу, вирізати листівки, брошури та інше.

«Студія ДІМФО» має 18-річний досвід роботи з інвалідами. Основна діяльність організації спрямована на гармонійний розвиток дітей та молоді з фізичними обмеженнями, допомогу в розкритті індивідуальних здібностей, надання можливості самореалізації та інтеграції в суспільство. У студії працює 8 гуртків, де діти пізнають основи образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, музики, комп’ютерної графіки тощо.

Вихованці студії (а це близько 100 осіб віком до 27 років) – лауреати та переможці багатьох міських та всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Колектив «Студія ДІМФО» висловив подяку компанії «Інтер Системс» та подарував почесний сертифікат і чудову сонячну картину з левеням і черепахою, яку зробили вихованці студії. Ми щиро дякуємо теплому прийому у «Студія ДІМФО» та бажаємо вам творчих успіхів, наснаги, добра та благополуччя!


Возврат к списку