Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Компанія «Інтер Системс» провела вебінар по документ-камерам і сканерам Eloam для освіти

02.02.2017

Компанія «Інтер Системс» провела вебінар по документ-камерам і сканерам Eloam для освіти

Компанія «Інтер Системс»провела вебінар по документ-камерам і сканерам Eloam для освіти

Офіційний постачальник інтерактивного обладнання для освітніх закладів– компанія «Інтер Системс» 26 cічня о 15:00 провела безкоштовний вебінар «Документ-камери і сканери Eloam для освіти». Доповідала та знайомила з документ-камерами Eloam Катерина Кравченко – сертифікований спеціаліст по документ-камерам та мультимедійному обладнанню.

Вебінар по документ-камерам Eloam прослухало близько 150 участників з усієї України. У вебінарі приймали участь вчителі, викладачі, методисти, директори шкіл, працівники управлінь та відділів освіти та всі охочі, які цікавляться новими технологіями у освітньому процесі. На вебінарі спеціаліст по документ-камерам Катерина Кравченко розповіла про документ-камери, їх види, функції та призначення. Документ-камеру було підключено до трансляції, там чином, щоб глядачі могли побачити практичне застосування документ-камери. Катерина продемонструвала як підключається документ-камера Eloam, як вона працює, яке програмне забезпечення поставляється в комплект, як швидко навчитися роботі з документ-камерою. Учасники вебінару активно приймали участь у обговоренні, задавали питання та проявляли інтерес до сучасного обладнання для освіти.

Після вебінару учасники отримали електронні сертифікати про участь у вебінарі «Документ-камери і сканери Eloam для освіти».

Отже, давайте пригадаємо що ж представляє собою документ-камера.

Документ-камера дозволяє транслювати предмети або досліди у реальному часі на всю аудиторію. Таким чином, документ-камера – це сучасний засіб презентацій, який вирішує завдання донесення необхідної візуальної інформації до групи людей (слухачів, учнів).

Документ-камери дуже прості у використанні та підключенні. В першу чергу, варто відмітити, що вони не потребують підключення до мережі 220В, підключаються за допомогою USB кабеля до комп’ютера або проектора. Не потрібно мати спеціальних знань та навичок для користування даним пристроєм. Потрібно лише встановити програмне забезпечення на комп’ютер, під’єднати до нього камеру за допомогою кабеля, який іде в комплекті і можна починати роботу.

В якості об’єкта спостереження може бути будь-який реальний предмет, плоский або об’ємний, крихкий або дорогий, заздалегідь підготовлений або щойно створений, який потребує особливої уваги або наявний в єдиному екземплярі. В той же час це може бути не статичний предмет, а складний або небезпечний хімічний або фізичний процес, який спостерігається аудиторією в динаміці на безпечній відстані. Більше того, через документ-камеру можуть відображатися збільшені зображення з оптичного мікроскопа, встановленого на столі викладача або лаборанта.

Практичні приклади використання документ-камер безпосередньо під час навчального процесу:

1. При підготовці до уроку не потрібно робити багато копій потрібної інформації з рідкісного підручника або газетної статті, що зазвичай займає час та потребує коштів. Можна користуватися одним екземпляром вивівши його зображення через документ камеру на екран. Так само можна використати підручник або посібник, який маєте тільки ви.

2. Не потрібно витрачати час для написання завдання чи іншої інформації на дошці, бруднити руки та одяг крейдою, ви можете через документ-камеру та проектор показати цю інформацію зі свого робочого столу, написану на папері або в з іншого джерела.

3. Під час аналізу контрольної роботи або домашнього завдання, в якому приймає участь весь клас ви можете показати записи всім учням одночасно, так як інформація на слух сприймається не всіма учнями.

4. У вчителя з’являється можливість гнучкіше реагувати на запитання учнів, на приклад під час самостійного опрацювання матеріалу. Можна, сидячи за робочим столом, на звичайному листі паперу намалювати схему або формулу і її відображення з’явиться на екрані, всі учні в цей час знаходяться в полі зору і не починають шуміти та порушувати дисципліну, коли вчитель повертається обличчям до дошки, щоб написати інформацію.

5. Незамінний помічник на уроках трудового навчання. Щоб продемонструвати деталь, вишивку або будь-який інший виріб не потрібно показувати його кожному учневі окремо, це можна зробити на великому екрані за допомогою документ-камери.

6. На уроках образотворчого мистецтва документ-камера дає змогу показати малюнок або виріб на всю аудиторію.

Картинки по запросу eloam

7. На уроках біології вчитель може продемонструвати рослину або об’ємний предмет на великому екрані в кольорі та хорошій якості зображення.

8. Документ-камера незамінний помічник при проведенні дослідів. Коли вчитель проводить хімічний дослід з речовинами, якими не можна користуватися учням – весь процес видно на екрані в реальному часі.

eloam

Дякуємо всім учасникам вебінару «Документ-камери і сканери Eloam для освіти» за увагу та проявлений інтерес. До зустрічі на інших вебінарах компанії «Інтер Системс»

Практичну частину вебінару «Документ-камери і сканери Eloam для освіти» можна подивитеся за лінком:

Подписуйтесь на нашу Facebook cторінку, щоб бути в курсі новин, знижок та майбутніх вебінарів.
Facebook: Интер-Системс ( https://www.facebook.com/intersystems.com.ua )

По всім питанням щодо документ-камер Eloam можете писати на e-mail: ekaterina.kravchenko@inter-systems.com.ua
або телефонувати за номером: 096 811 55 39 (Катерина Кравченко)


Возврат к списку