Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Кріплення CHARMOUNT

26.01.2017

Кріплення CHARMOUNT

Кріплення CHARMOUNT

Компанія «Інтер Системс» отримала першу партію нових кріплень для проекторів і телевізорів CHARMOUNT від виробника Charm-tech. Працюючи багато років на мультимедійному ринку України, ми багато років шукали ідеальні кріплення найкращої якості як для телевізорів, так і для проекторів. Маючи великий досвід в установці проекторів по всій Україні наші технічні спеціалісти прискіпливо обирали кріплення, які б змогли задовольнити не тільки бажання споживачів, а й були зручними та надійними для інсталяцій. Ще одним фактором, що враховувався у виборі була – доступна ціна, адже кріплення для проекторів часто беруть для шкіл та навчальних закладів, і занадто дорогі кронштейни придбати не зможуть. Після року пошуків ми таки знайшли кріплення CHARMOUNT, які раді представити українським споживачам. Ми так довго їх чекали в Україні, що контейнер з кріплення прийшов в Одесу 31 грудня. Прийшов під ялинку, там ми шуткували. Після нового року нарешті ми дочекалися їх в офісі та розпакували перші коробки з кріпленнями CHARMOUNT. Як приємно відкривати коробки з чимось новим.

Нові кріплення CHARMOUNT вже схвалили технічні спеціалісти компанії «Інтер Системс», а ми вирішили роздивитися їх поближче і протестувати їх в офісі. Ми хочемо поділитися своїми враженнями від нових кріплень CHARMOUNT. Детальні враження будуть описані у даній статті. А перші враження були позитивними. Такі враження можна порівняти з довгоочікуваним подарунком, коли нарешті ти взяв його в руки. Ти знаєш, що всередині коробки, але не поспішаєш відкривати. Тобі хочеться все роздивитися, побачити деталі та насолодитися самим процесом розпакування коробки. Ти отримуєш задоволення від якісного картону коробки, глянцевого покриття та красивих фото. Такі дрібниці врізаються в пам’ять, та саме деталі роблять перше враження від кріплень CHARMOUNT. Нам би навряд чи було приємно взяти в руки сіру картонну коробку, перше враження від такого пакування не викликало б радощів та зацікавленості.

Зараз в наявності є як кріплення CHARMOUNT як для телевізорів, так і для проекторів.

Кріплення CHARMOUNT підходять для телевізорів різної діагоналі. Кріплення упаковані у яскраві коробки, на яких видно, як виглядає кріплення, діагональ ТВ, який можна встановити за допомогою даного кріплення, максимальне вагове навантаження, VESA параметр, відстань до стіни та кути нахилу кріплення.

Одне з кріплення для телевізора одразу ж взяв собі наш колега, щоб повісити свій новорічний подарунок – новий телевізор для кухні.

У комплектацію кріплень CHARMOUNT входить саме кріплення, гвинти, анкери, шайби для зручної інсталяції. Україномовна інструкція дозволяє без проблем самостійно повісити телевізор за допомогою кріплення. У інструкції є детальна інформація по комплектації, малюнки з замірами та послідовний алгоритм по установці. До речі наш колега повісив самостійно телевізор на кухні за 50 хвилин. Кріплення дійсно просто зібрати та повісити на стіну, це не відніме багато часу, сил, а головне не зіпсує нерви.

Ми по черзі роздивилися кожне кріплення CHARMOUNT та відкрили кожну коробку з кріпленнями.

Кріплення для телевізорів CHARMOUNT CT-LCD-MU102

Гвинти, анкери та шайби знаходяться у герметичному пакеті, щоб не загубилися. Повна комплектація знаходиться у коробці, а її детальний опис можна знайти у інструкції.

Кріплення для телевізорів CHARMOUNT CT-PLB-E3012AN підходить для телевізорів більших діагоналей – 26-55 дюймів.

Кріплення виготовлено з міцної сталі та витримає вагу до 30 кг.

Кріплення для телевізорів CHARMOUNT CT-WPLB-T721 витримують вагу 35 кг.

Кріплення для проекторів ми обирали і роздивлялися дуже прискіпливо, адже зовсім скоро перші кріплення СHARMOUNT будуть висіти в школах, університетах та інших навчальних закладах по всій Україні.

Ми оцінювали такі кріплення СHARMOUNT :

- Кріплення для проектора CHARMOUNT CT-PRB-1

- Кріплення для проектора CHARMOUNT CT-PRB-1S

- Кріплення для проектора CHARMOUNT CT-PRB-4L

Кріплення для проектора CHARMOUNT CT-PRB- мають у комплекті велику кількість деталей, гвинтів, елементів кріплення, анкерів і шайб. Весь перелік комплектацій із зазначенням кількості зазначений у україномовній інструкції. Покроковий алгоритм дій по зборці і інсталяції також розписаний у інструкції з детальними малюнками, схемами, описами та замірами.

- Кріплення для проектора CHARMOUNT CT-PRB-1S

Одразу ж увагу привертає якість зроблених деталей, з яких складається кріплення для проектора. Кріплення СHARMOUNT приємно взяти в руки. Деталі прокрашені рівно та обережно. Половина комплектації запаяна у герметичний прозорий пакет, який допомагає не загубити дрібні деталі.

- Кріплення для проектора CHARMOUNT CT-PRB-4L на відміну від попередніх двох кріплень має чорний колір. Це кріплення витримує навантаження до 22 кг і підходить для приміщень, де є висока стеля. Відстань від стелі до проектора може регулюватися за допомогою конструкції і становить від 650мм до1000 мм.

Кріплення СHARMOUNT можно побачити та протестувати в офісі компанії «Інтер Системс». Наші менеджери з радістю проконсультують вас щодо кріплень СHARMOUNT та дадуть відповіді на всі ваші питання. Придбати кріплення СHARMOUNT можна у компанії «Інтер Системс» та компаній партнерів.

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587

E-mail: ekaterina.serebryanskaya@inter-systems.com.ua.


Возврат к списку