Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Проектори Hitachi у освіті

23.12.2016

Проектори Hitachi у освіті

Проектори Hitachi у освіті

Проектори Hitachi гарно зарекомендували себе у освітніх закладах – школах та університетах. Проектори Hitachi відрізняються своєю якістю зборки, виключною передачею кольору та безпечністю для використання. Бренду Hitachi вже майже 100 років, він був заснований у 1910 році у японському місті Хітаті. Всі продукти, що випускає корпорація Hitachi характеризуються безперечною якістю перевіреною часами. Проектори Hitachi поєднують у собі функціональність, сучасний дизайн та багаторічні розробки корпорації Hitachi по створенню зображення ідеальної якості.

Проектори Hitachi використовують технологію LCD, яка безпечніша для зору, порівняно з DLP проекторами. Всі моделі проекторів Hitachi оснащені входом HDMI для зручного підключення до сучасних комп’ютерів та ноутбуків. Що означає, гнучкість підключення та стабільну якість зображення, яка передається по HDMI.

Проектори Hitachi гарно підходять для презентацій, перегляду документів та фото, а також відео та фільмів. Проектори Hitachi мають сучаcну роздільну здатність XGA(1024x768), яка робить зображення чітким та деталізованим. Всі деталі та дрібний текст буду добре видно на проекторі Hitachi. Що дуже важливо для проведення презентацій та застосування проекторів Hitachi у навчальному процесі.

Вчителі та викладачі провідних освітніх закладів України обирають проектори Hitachi за зручність і простоту у роботі, гарну якість зображення та надійність перевірену часом.

Наприклад, успішно працює проектор Hitachi CP-WX3041WN у Великобобрицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області в с. Великий Бобрик. Проектор був закуплений через електронну систему державних закупівель Prozzoro.


Для шкільного класу або невеликої аудиторії гарно підійдуть такі моделі проекторів Hitachi: CP-EX300NEF або СP-DX301. Ці два проектори проекторів Hitachi відрізняються яскравістю та технологіями. Проектор Hitachi CP-EX300NEF має яскравість 3200 ANSI люмен і працює на LCD технології, в той час як СP-DX301 – 3000 ANSI люмен і має DLP технологію. Проектор Hitachi CP-EX300NEF буде яскравіше світити, що є перевагою адже проектори для навчання використовуються переважно при денному освітленні .

Найкращим вибором для освіти є короткофокусний проектор Hitachi CP-CX301WN

з яскравістю 3200 ANSI люмен. Такий проектор світить з близької відстані, а якщо інсталювати його під стелю, то ваша тінь під час презентацій взагалі не буду падати на екран, не відволікаючи від роботи.

Успішно працюють короткофокусні проектори Hitachi у школах у Фінляндії.

Інтерактивні короткофокусні проектори активно впроваджуються у навчання у школах Каліфорніїї, США.

Для великих аудиторій та актових залів Hitachi може запропонувати модель CP-EX401 , яка має 4200 ANSI люмен яскравість і підвищенний ресурс лампи- до 10000 годин роботи у економічному режимі.

На проектори Hitachi поширюється гарантія 3 роки на проектор і 6 місяців на лампу.

Придбати проектори Hitachi можно у офіційного дистрибьютора проекторів Hitachi в Україні – компанії «Інтер Системс» та її партнерів.

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587

E-mail: evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.ua


Возврат к списку