Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Огляд кишенькового проектора Vivitek Qumi Q3

30.11.2016

Огляд кишенькового проектора Vivitek Qumi Q3

Огляд кишенькового проектора Vivitek Qumi Q3

Можна з впевненістю сказати, що проектор Vivitek Qumi Q3 відповідає одній з головних вимог сьогодення: малогабаритності пристроїв. Телефони мають бути легкими і тонкими, а камери -потужними, але маленькими. Vivitek прислухалися та представили проектор, який не лиш поміститься в кишені, а й здатен проектувати зображення на рівні 100-дюймового телевізору!

З мінітюаризацією техніки часто необхідно жертвувати чимось, якимось параметром. Чи не треба?

Якщо розглянути характеристики проектору Vivitek Qumi Q3, можна помітити, що Vivitek вдалося додати чимало функціоналу та зберегти при цьому кишеньковий розмір. Виникає одне питання: яким буде зображення?

Дизайн проектору VivitekQumiQ3

Проектор Vivitek Qumi Q3 виглядає як професійний портативний компаньйон. Можна уявити, як високопоставлені начальники на важливій зустрічі на подив всіх присутніх дістають зі своїх дорогезних кейсів маленькі проектори Vivitek Qumi Q3. Подив швидко перетворюється на захоплення, коли наш портативний «компаньйон» транслює проекцію, що збережена в його пам’яті, навіть без джерела струму та показує її слайд за слайдом, здійснюючи команди пульта дистанційного управління через Bluetooth.

Так, це правда повноцінний сучасний девайс. Проектор Vivitek Qumi Q3 може повноцінно функціонувати , як тільки ви його розпакуєте.

Розміри проектора Vivitek Qumi Q3 становлять всього 176 x 103 x 28 мм, а вага – менше, ніж півкіло (460 г). А це не набагато більше, ніж сучасні лопатоподібні смартфоні.

Погляд приваблює стильний «індустріальний» зовнішній вигляд. Решітки для охолодження по бокам виглядають так, ніби їх взяли з класичних британських ретро-автомобілів.

qumi-q3-end

Лінза захищена від попадання пилу та бруду. Проектор Vivitek Qumi Q3 використовує LED-світло з яскравістю 500 ANSI-люменів. Це не лише дозволяє проектору зберегти яскраве зображення при мінімальних габаритах, але й LED джерело світлу є більш економним і дає можливість працювати набагато довше ніж лампові проектори.

qumi-q3-and-remote

На задній частині проектору Vivitek ви знайдете всі необхідні порти. HDMI, Composite Video (з 3.5мм-портом для аудіо), аудіо-вихід (міні-штекер), два USB A, а також слот для microSD. Чи справді вам треба ще більше на портативному проекторі? Сумніваюся.

qumi-q3-ports

Але існують інші способи підключення до цього пристрою. Мова йде про Bluetooth та Wi-Fi. Все цікавіше й цікавіше, чи не так? Ми вже згадували про батарею, яку можна заряджати. Варто додати, що в цього проекторі Vivitek є ще 2Вт-динаміки на борту.

qumi-q3-angle

У проектора є невелика підставка для регулювання кута нахилу.

Можливості проектору VivitekQumiQ3

Програмне забезпечення

Проектор Vivitek Qumi Q3 працює на операційній системі Android , відповідно, має властиву цій системі гнучкість. Ви можете користуватись Play Store.

Проектор Vivitek Qumi має свої попередньо встановлені програми для перегляду фото, відео, програвання музики, доступу до документів тощо. Завдяки мережевому функціоналу, є навіть браузер.

qumi-q3-apps

Все вищесказане означає, що нема необхідності постійно тягати з собою ноутбук або іншу техніку, оскільки Qumi Q3 може функціонувати повністю автономно. Ви можете вільно програвати відео YouTube, Netflix або Amazon Fire Stick.

Серед режимів зображення можна знайти режим для кіно, «яскравий» режим, режим для презентацій та режим індивідуальних налаштувань користувача.

Якість зображення

Автоматизоване корегування трапецеїдального викривлення проектору Vivitek Qumi Q3 працює надзвичайно добре. Це означає, що, який би кут ви не обрали, на поверхні зображення проекції все одно залишиться прямокутним.

LED-джерело світла дуже потужне, яскравості достатньо для освітленої кімнати, картинка залишатиметься чіткою та придатною для перегляду. Про заміну вам доведеться думати не раніше, ніж після 30 000 годин використання.

qumi-q3-youtube

Під час перегляду фільму через Amazon Prime зображення залишалось якісним, розмиття та затемнення були зовсім незначними.

Презентації в PowerPoint були ідеально розбірливими. Графіки і таблиці чудово читалися завдяки хорошому контрасту кольорів.

Якість звуку

Динаміки не сколихнуть вашу уяву, але можу вас завірити, вони здатні сколихнути ваших друзів в сусідній палатці. Так, я вже встиг взяти проектор Vivitek Q3 на кемпінг, і використовував палатку в якості екрану. Я також переглянув декілька відео у своїй тихій вітальні, і звук був задовільний.

qumi-q3-rainbow

Висновки

Проектор Vivitek Qumi Q3 – це справді чудовий мініатюрний девайс. Я бачу в ньому потенціал та переваги як для професійного використання, так і для дозвілля. Як я вже зазначав, якщо взяти Q3 на відпочинок, нудьга по вечорах вам точно не загрожує.

Якщо подорожі – це частина вашої роботи, і вам постійно доводиться робити презентації, проектор Vivitek Qumi Q3 точно полегшить ваше життя. Щодо мене, то я б не відмовився від цієї штуки, аби мати смогу подивитись фільм будь-де, будь-коли, на 100-дюймовому екрані.

Замовити проектор Vivitek Qumi Q3 можна у офіційного дистриб’ютора проекторів Vivitek в Україні - компанії «Інтер Системс».

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587

E-mail: ekaterina.kravchenko@inter-systems.com.ua


Возврат к списку