Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Сучасне обладнання для бібліотек

24.11.2016

Сучасне обладнання для бібліотек

16 листопада 2016 р. у Київській школі № 20 на Оболоні пройшов круглий стіл відділу проектного управління ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України спільно з Українським інститутом нормативної інформації та Науково-методичним центром управління освіти Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації. Тема круглого стола була «Шкільна бібліотека – погляд у майбутнє».

У обговоренні взяли участь понад 40 керівників шкільних та міських бібліотек управління культури міста Києва та Київської області.

У рамках заходу відбувся обмін досвідом використання інформаційних ресурсів у бібліотеках.

Сучасне обладнання для працівників бібліотек презентували Садовников Євгеній, керівник відділу продажів, продакт менеджер інтерактивних дошок ТОВ «Інтер Системс» і Кравченко Катерина, бренд менеджер напрямів: монітори, проектори, візуалізатори та документ-камери ТОВ «Інтер Системс». Вони показали рішення для швидкого та безпроблемного сканування великого обсягу документів і книг – документ-сканери Eloam. Завдяки вбудованому програмного забезпеченню для розпізнання тексту, документ-сканер Eloam не тільки сканує текст, а й переводить його у Word документ. Документ-камера Eloam S500A3B сканує документи за 2 секунди і може сканувати товсті книги, журнали, документи нестандартного розміру в тому числі навіть формату А3.

Учасникам круглого столу сподобалось таке рішення для бібліотек, як документ сканери Eloam. Ці документ-камери дозволяють економити час при скануванні великих обсягів книг та документів.

Документ-камери і сканери Eloam можно вибрати у офіційного дистриб’ютора Eloam в Україні компанії «Інтер Системс» та компаній-партнерів.

Компанія «Інтер Системс» допоможе вам обладнати вашу бібліотеку сучасною технікою.

Автор новини: Серебрянська Катерина

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587

E-mail: evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.ua


Возврат к списку