Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Проекційні екрани GrandView

22.11.2016

Проекційні екрани GrandView

Проекційні екрани GrandView

Чому екрани GrandView (Грандвью) стануть гарним доповненням вашого домашнього кінотеатру?

Часи, коли проектор світив на стіну чи простирадло давно минули. Зараз сучасні проектори світять на спеціальні проекційні екрани. Люди цінують якість зображення, а якщо проектор світить на стіну, якість швидко падає, і від перегляду улюбленого фільму вже буде не те задоволення. Тому, щоб ніщо не заважало дивитись фільми потрібно обрати якісний проекційний екран.

Для цього гарно підходять екрани GrandView. Алюмінієвий зовнішній корпус екрану гарно впишеться у ваш інтер'єр. Екран GrandView стильний і міцний. Екрани GrandView доступні у вигляді моторизованих і механічних (ручних) моделях, а також моделях на тренозі. Отже, ви самі обираєте, який варіант монтажу підходить саме вам для вирішення ваших задач. Якщо ви хочете обладнати домашній кінотеатр вдома, то вам краще всього підійде моторизованний проекційний екран GrandView Сyber Series розміром від 90 до 150 дюймів (в залежності від розмірів кімнати), який можно непомітно вмонтувати у стелю або ж акуратно підвісити на стіну. Великий вибір моторизованих і механічних проекційних екранів GrandView  . Якщо ви не визначились з кімнатою де, хочете дивитися фільми і маєте намір переносити проектор з кімнати у кімнату, а також брати з собою на дачу, то вам більше підійде проекційний екран GrandView на тренозі, наприклад модель PT-H70X70WP5(SB) 

Проекційні екрани GrandView відрізняються ідеально рівною поверхнею наче скло, яка створює ідеальну поверхні для чудової якості зображення. Проекція на поверхню підходить для всіх випадків і забезпечує насичену колірну відображення і чітке зображення.

[​IMG]

Grandview для виробництва своїх екранів для проекторів використовує американське полотно вищої якості, на основі скловолоконного матеріалу, що створює гладку, зносостійку поверхню, яка гарантує тривалий термін служби (більше 10 років). Для виробництва моторизованих проекційних екранів використовуються трубчасті двигуни GrandView, які працюють тихо, безпечно, надійно і точно. Рівень втрат на згинах полотна Matte White екранів становить менше 1% в порівнянні з 33% втрат для хімічно оброблених екранів.


Чорна рамка проекційних екранів GrandView підсилює контрастність, що дає можливість переглядаючи фільм не відволікатись на якість зображення. Полотно проекційних екранів GrandView є абсолютно білим і не з’їдає кольори зображення. Це означає, що найменші деталі, риси обличчя чи деталі епізодів буде видно у натуральних кольорах без спотворень.

Проекційні екрани GrandView поставляються у різніх розмірах та діагоналях, для професійного підбору проекційного екрану GrandView звертайтесь до менеджерів компанії «Інтер Системс». http://inter-systems.com.ua/catalog/1901/

Автор статті:Cеребрянська Катерина

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587

E-mail: evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.ua


Возврат к списку