Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Цифрові датчики PASCO

03.11.2016

Цифрові датчики PASCO

Цифрові датчики PASCO

Як професіонал в області обладнання для освіти компанія "Інтер Системс» отримала на склад першу партію цифрових датчиків PASCO

Рисунок 1. Датчик сили

Цифрова лабораторія PASCO - інноваційне рішення на основі цифрових датчиків, унікальних засобів збору і обробки інформації, передового програмного забезпечення, додаткового лабораторного та демонстраційного обладнання.
Компанія PASCO - це світовий експерт в галузі науки та освіти, науковці PASCO активно впроваджують інноваційні технології в продовж 50 років в більш ніж чим 100 країнах по всьому світу.
Компанія PASCO виробляє різні датчики для збору даних в режимі реального часу, програмне забезпечення для візуалізації та аналізу даних інтерактивних цифрових лабораторії і лабораторне обладнання для освітніх дослідів.
Цифрові ДАТЧИКИ PASCO - це найкращий інструмент на ринку цифрових лабораторій, а саме:
- 5 років гарантії на цифрові лабораторії і датчики - як показник високої якості і надійності
- Країна-виробник цифрових лабораторій PASCO - США
- Компанія PASCO вже більш ніж 50 років займається інноваціями і розробками для освіти і науки
- Висока точність показань датчиків, низька похибка і тонка настройка частоти зняття показань
- Мультидатчики - один пристрій дозволяє робити безліч вимірів і дослідів, що економить гроші і час. Наприклад, мультидатчик якості води, який фіксує показання наступних параметрів: температури, кислотності, концентрації кисню і провідності.
- Гнучкість підключення цифрових лабораторій PASCO і сумісність ПО (датчики і прилади цифрових лабораторій PASCO можуть працювати як зі спеціальними пристроями PASCO, так і зі звичайними ноутбуками, комп'ютерами, планшетами, смартфонами, проекторами, інтерактивними дошками, а програмне забезпечення SPARKVue підтримує будь-які операційні системи - Windows, MacOS, IOS, Android)
- Готові рішення і комплекти для проведення вимірювань і дослідів з біології, фізики, хімії, географії, екології для школи та ВНЗ
- Можливість дистанційного керування дослідами і перевірки результатів на базі софта SPARKVue 2.2
- Широкий вибір графічних інтерфейсів від спеціального пристрою відображення SPARK SLS до використання мобільних пристроїв (смартфонів, планшетів)
- Вбудований софт для аналізу результатів
- Можливість комплектувати будь набори під будь-які цілі і завдання, в тому числі для вищої школи, з використанням спеціального інтерфейсу Хplorer GLX
- Підтримка вчителів і викладачів регулярними вебінарами, відео-матеріалами, каталогами та технічною інформацією.

Рисунок 2. Датчик магнітного поля.

Рисунок 3. Датчик світла

Рисунок 4. Датчик загальнонауковий (Вимірювання температури, світла, рівня шуму, напруги)

Рисунок 5. Мультиметр.

Для замовлення цифрових датчиків PASCO або прорахунку комплекту для цифрової лабораторії зв'язуйтеся з нашими менеджерами, вони дадуть відповідь на будь-які ваші питання.

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка,19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587

E-mail: evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.ua


Возврат к списку