Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.ViewSonic запускає нову лінійку проекторів LightStream з першокласним дизайном та ексклюзивними аудіовізуальними технологіями

13.08.2015

ViewSonic запускає нову лінійку проекторів LightStream з першокласним дизайном та ексклюзивними аудіовізуальними технологіями

ViewSonic запускає нову лінійку проекторів LightStream з першокласним дизайном та ексклюзивними аудіовізуальними технологіями

PJD5-серія проекторів ViewSonic LightStream пропонує високий функціонал та витончений, сучасний дизайн.

Компанія ViewSonic, одна з лідерів на ринку техніки відтворення візуальних матеріалів, представила нещодавно спроектовану серію проекторів LightStream PJD5 у Лас-Вегасі на CES 2015. Відповідно до репутації свого бренду, ViewSonic доклала всі можливі зусилля, щоб забезпечити нам кращу в своєму класі передачу кольорів та якість звуку за допомогою ексклюзивних технологій SuperColor та SonicExpert. Компанія також рада представити запуск нового суббренду LightStream з першокласним дизайном та вищою за попередників яскравістю.

У серію проекторів ViewSonic PJD5 LightStream входять моделі для шкіл, офісів та віталень з роздільним здатностями SVGA, XGA або WXGA, зі стандартними, співвідносними з LCD та короткими проекційними відстанями. Яскравість до 3200 люменів та контрастність 15,000:1 проекторів ViewSonic гарантують приємне, чітке зображення у приміщеннях, де немає можливості повністю регулювати освітлення. Ексклюзивна технологія проекторів ViewSonic SuperColor використовує унікально спроектоване колесо кольорів, цифрову обробку зображення та налаштування лампи, щоб забезпечити ширший діапазон «живих» кольорів для неповторних вражень при перегляді. Не забувши й про звук, ViewSonic розробили ексклюзивну технологію SonicExpert. Розробки в області удосконалення перетворювачів та посилювачів надали кращі низькі частоти та чітке відтворення людського голосу на більшості проекторів ViewSonic. В результаті гучність на 20Дб вище, ніж у аналогічних динаміків.

Нове покоління PJD5-проекторів ViewSonic ззовні також виглядає фантастично – округлі матові лінії, випуклі форми, чорний та білий варіанти корпуса плюс елементи матового покриття та крапкова текстура дозволяють сказані, що це покоління проекторів готове для виступу на модних показах у Європі. Новий форм-фактор включає не лише зовнішній вигляд, а й функціональність: кнопки та елементи конструкції стали зручними, до них можна дістатись, орієнтуючись на дотик, що дуже допомагає при установці проектора на стелі при слабкому освітленні. Інші функції, такі, як «розумне» вмикання-вимикання-перезавантаження та режим збереження енергії DynamicEco подовжать тривалість роботи лампи (до 10,000 годин), зменшать рахунки за електроенергію та захистять навколишнє середовище. На пульті ДУ у проекторів ViewSonic є кнопки, що можна налаштовувати під власні потреби, тобто ви зможете користуватись потрібними функціями без постійного гортання меню, а новий екранний таймер для презентацій допоможе правильно розпоряджатись часом.

«Наше нове покоління проекторів LightStream демонструють налаштованість ViewSonic на те, щоб і надалі спрямовувати індустрію в напрямку інновацій та багатофункціональних проекторів, що варіюються від бюджетних та початкових до просунутих моделей» –сказав Джосс Калденберг, старший менеджер відділу маркетингу європейського підрозділу ViewSonic. «Серія PJD5 LightStream має чудовий дизайн і ексклюзивні аудіовізуальні технології для забезпечення бездоганного відтворення кольорів та звуку – і все це за адекватну, прийнятну для споживачів ціну».

Нова лінійка проекторів ViewSonic PJD5 LightStream включає моделі (стандартна проекційна відстань) PJD5150, PJD5153, PJD5155L, PJD5155, PJD5250, PJD5253, PJD5255L, PJD5255, PJD5555w, (відстань, співвідносна з LCD) PJD5555Lw, PJD5556Lw, (коротка проекційна відстань) PJD5353Ls, PJD5550Lws та PJD5553Lws.

Про ViewSonic

Заснована 1987 року в Каліфорнії, ViewSonic – це компанія-лідер на ринку проекторів та моніторів. Вона є прогресивним новатором і надає світові професіональні рішення в сфері пристроїв візуального відтворення, що дозволяє нам ефективніше працювати, контактувати, взаємодіяти, спілкуватись та розвиватись. Продукція включає в себе LED-монітори, інтерактивні комерційні екрани, сенсорні екрани, проектори та продукцію для візуалізації робочого столу.

Придбати проектори ViewSonic можно у компанії Інтер Системс.

Читайте также:

Новые проекторы BenQ MS506, MX507, TW526E уже на складе компании Интер Системс

Демонстрация проекторов BenQ, NEC, ViewSonic

Тестирование проектора ViewSonic PJD5555W

ViewSonic запускає нову лінійку проекторів LightStream з першокласним дизайном та ексклюзивними аудіовізуальними технологіями

Проектор ViewSonic LightStream PJD5255L

Обзор проектора Viewsonic PJD5155

Огляд проектора JVC DLA-X500R 4K

Full HD проектор для домашнего кинотеатра BenQ W1070+

Новинка NEC P502HL - самый компактный лазерный проектор со световым потоком 5000 лм

Новый короткофокусный проектор Benq MS630ST c двумя HDMI входами и возможностью MHL-подключения

Беспроводная передача сигнала у проекторов

Проекторы Hitachi - cильные стороны и уникальные функции

Новий Full HD проектор Vivitek D913 скоро на складі компанії Інтер Системс

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м.Київ, вул. Марини Раскової 19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587

E-mail: ekaterina.serebryanskaya@inter-systems.com.ua


Возврат к списку