Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Проектор ViewSonic LightStream PJD5255L

13.08.2015

Проектор ViewSonic LightStream PJD5255L

Проектор ViewSonic LightStream PJD5255L

Проектор ViewSonic LightStream PJD5255L – це бюджетний XGA-проектор з доволі яскравим зображенням. Проектор ViewSonic PJD5255L стильний і компактний. Кількість портів також обмежена, але якість зображення доволі непогана. Проектор ViewSonic PJD5255L – хороший варіант для школи або компанії с обмеженим бюджетом, яка потребує робочий проектор для щоденних презентацій.

Щодо характеристик цього біло-сірого проектора ViewSonic , він має яскравість 3,300 люменів, роздільну здатність XGA (1,024 на 768), й співвідношення сторін 4:3. Висота та ширина проектора ViewSonic PJD5255L – 36,3 см та 23см відповідно, його вага становить 2,5кг, тому, незважаючи на відсутність сумки, його можна легко переносити. Об’єктив проектора ViewSonic PJD5255L має зум х1,1, що надзвичайно скромно, але все ж краще, ніж нічого.

ViewSonic LightStream PJD5255L : Size and Weight

Тест проектора ViewSonic PJD5255L

Я протестував проектор ViewSonic PJD5255L, розмістивши проектор на відстані 2,5 метри від екрана. На такій дистанції діагональ зображення становила 56 дюймів. Доволі яскраве освітлення не мало помітного впливу на якість зображення.

При перевірці з використанням DisplayMate зображення проетора ViewSonic PJD5255L було середнім як для проектора такого типу, тобто його можна вважати підходящим для презентацій у шкільних класах або конференц-залах. Якість тексту не викликає нарікань, білий текст на чорному тлі розбірливий та може бути прочитаний, навіть якщо використовувати 9-й розмір літер, а чорний текст на білому фоні можна прочитати навіть встановивши розмір 7.5. Я помітив коливання пікселів на декількох тестових картинках, але, змінивши налаштування за допомогою пульта ДУ, вони значно зменшилися.

Наш тест виявив недоліки у балансі кольору: деякі білі та світло-сірі фони виглядали зеленувато, а темно-сірі – червонувато. Кольори якісь тьмяні, особливо жовтий (який виглядав як гірчиний) та червоний. (LCD-проектори зазвичай мають однакову чисту яскравість та яскравість кольорів, в той час як DLP-проекторам властива знижена кольорова яскравість.

Я спостерігав «веселки» - маленькі червоно-зелено-сині спалахи, особливо у світлих областях на темному фоні. Такий ефект часто зустрічається при роботі з DLP-проекторам, він рідко є перешкодою для проектора, призначеного для бізнесу та освіти, те саме можна сказати і про PJD5255L.

Відео та аудіо

Проекто ViewSonic PJD5255L підходить для перегляду коротких відео-роликів як частини презентації. Ефект «веселки» на цьому проекторі частіший, ніж в середньому на DLP-проекторах, тому глядачі, чутливі до такого ефекту, ймовірно будуть відволікатись. Звук з одного 2-ватового динаміка проектора ViewSonic непоганий, але тихий, він підійде для малих приміщень.

Цей DLP-проектор може видавати 3D-зображення з ПК або (через HDMI 1.4) з програвача Blu-ray, або ж з ресивера, але вам знадобляться активні окуляри DLP-Link. Якщо ви плануєте демонструвати 3D групі глядачів, то загальна кількість окулярів коштуватиме суттєво дорожче, ніж цей бюджетний проектор.

Висновки

Одночасно з запуском проектора ViewSonic PJD5255L, ViewSonic випустили ще декілька моделей у своїй новій серії LightStream. Більш просунута модель PJD6350 також має роздільну здатність XGA, і додатково ще LAN-порт, можливості підключення до Wi-Fi та запуску презентацій з флеш-накопичувача, але вона дорожча. У неї суттєво вища якість зображення, й не так часто зустрічаються веселки. Дешевший варіант PJD5255L з меншою роздільною здатністю (SVGA) – проектор ViewSonic PJD5155L. Він може допомогти вам зекономити, якщо деталізованість зображення для вас не є суттєво.

Поєднання низької ціни та пристойної якості зображення робить проектор ViewSonic LightStream PJD5255L непоганим варіантом. Він підійде фірмам с обмеженими фінансами, яким потрібен XGA-проектор з можливістю підключення пристроїв через VGA та HDMI.

Придбати проектор ViewSonic PJD5255L можна у компанії Інтер Системс. 

Читайте также:

Новые проекторы BenQ MS506, MX507, TW526E уже на складе компании Интер Системс

Демонстрация проекторов BenQ, NEC, ViewSonic

Тестирование проектора ViewSonic PJD5555W

ViewSonic запускає нову лінійку проекторів LightStream з першокласним дизайном та ексклюзивними аудіовізуальними технологіями

Проектор ViewSonic LightStream PJD5255L

Обзор проектора Viewsonic PJD5155

Огляд проектора JVC DLA-X500R 4K

Full HD проектор для домашнего кинотеатра BenQ W1070+

Новинка NEC P502HL - самый компактный лазерный проектор со световым потоком 5000 лм

Новый короткофокусный проектор Benq MS630ST c двумя HDMI входами и возможностью MHL-подключения

Беспроводная передача сигнала у проекторов

Проекторы Hitachi - cильные стороны и уникальные функции

Новий Full HD проектор Vivitek D913 скоро на складі компанії Інтер Системс

Контакти:

Cайт: http://inter-systems.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/intersystems.com.ua

м.Київ, вул. Марини Раскової 19, офіс 830.

Тел.: (044) 5173587,

(044) 3317658,

(044) 5876408

Тел/факс: (044) 5173587

E-mail: ekaterina.serebryanskaya@inter-systems.com.ua


Возврат к списку