Поиск по сайту
Подписка на рассылку


Центр раннього розвитку «ПЛАНЕТА ДИТИНСТВА»

21.09.2015

Центр раннього розвитку «ПЛАНЕТА ДИТИНСТВА»

Юлія Остапенко

Вихователь

Центр раннього розвитку «ПЛАНЕТА ДИТИНСТВА»

Коли постало питання покупки інтерактивної дошки для нашого закладу ми звичайно зверталися в багато фірм. Нам потрібно було не лише купити, а й правильно встановити обладнання, так як ми працюємо з маленькими дітками, а для них будь-що може бути небезпечним.

Саме компанія «Інтер Системс» надає послуги, які повністю задовольнили всі наші потреби. Однією із головних відмінностей компанії є те, що надається можливість перегляду обладнання до покупки. Ми з колегами завітали в офіс компанії, побачили проектор та дошку безпосередньо в роботі, отримали кваліфіковану консультацію спеціаліста та самостійно спробували працювати з дошкою. Дуже приємно, що виїзд спеціаліста перед установкою безкоштовний. Встановили обладнання дуже оперативно, на наступний день після нашого погодження та в зручний для нас час. Придбали наступне обладнання: інтерактивна дошка INTECH RD80A та проектор NEC VE281.

Дякуємо компанії «Інтер Системс» за якісне обладнання та чудово виконану роботу. Якщо з’явиться ще можливість покупки даного типу обладнання будемо користуватися лише послугами компанії «Інтер Системс» та рекомендувати нашим колегам.


Возврат к списку