Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Не найдено рубрик для подписки.Акции

05.11.2019

Акція від "Інтер Системс"! Отримай документ-камеру в подарунок при купівлі інтерактивної панелі "BenQ" з 11.11.19 по 11.12.19

Придбай інтерактивну панель «BenQ » діагоналлю 65 дюймів за вигідною ціною 64 999 грн. та отримай ПОДАРУНОКдокумент-камера «ELOAM » !Створіть здорове навчальне середовище для учнів!

   Питання здоров'я є дуже важливим в контексті ефективного навчання. BenQ IFP гарантує, що аудиторія може освоювати інновації без шкоди для здоров'я учнів завдяки сенсору якості повітря, розумній технології догляду за очима та стійкому до мікробів екрану.


Погана якість повітря в приміщеннях зменшить ефективність навчання і підвищить ризик хронічних проблем зі здоров'ям в учнів. Датчик якості повітря допомагає контролювати рівень концентрації СО2 в класних кімнатах і нагадуює вчителям про необхідні заходи для збереження концентрації CO2 на безпечному рівні. Продуманий дизайн гарантує, що учні можуть залишатися сконцентрованими під час занять, насолоджуючись справді здоровим навчальним середовищем.
Рішення Smart Eye-Care може функціонувати автоматично за допомогою вбудованого датчика руху. Для плавного та комфортного перегляду BenQ IFP автоматично активує функції позбавлення мерехтіння та низького синього світла при виявленні руху користувачів поблизу екрана.
Стійкий до мікробів екран захищений багатошаровим покриттям нетоксичного, міцного нано-іонного антибактеріального додатку, який вбиває більшість мікробів, що накопичуються на поверхні екрану, і запобігає перехресному зараженню або епідемії в класах. Антимікробна властивість іонного срібла залишається навіть після ретельного чищення або тривалого використання.

Точний дотик робить інтерактивне навчання зручним та простим

Нова освітня система IFP від BenQ налаштовує рукописне введення за допомогою вдосконаленого точного ІЧ-дотику, що зменшує розрив між фактичною точкою дотику та точкою, що відображається на екрані. Крім того, нова серія також дозволяє вчителям створювати більш природний почерк, оскільки нова сенсорна рамка розпізнає менший радіус. Щоб не створювати курсивний шрифт випадково, нова серія зменшує відстань до дотику, щоб покращити процес письма. BenQ IFP підтримують мультитач до 20 точок, що дозволяє викладачам залучати декількох учнів протягом однієї сесії.

AMS (Система керування обліковими записами)

AMS може керувати декількома обліковими записами за допомогою технології NFC, що надає користувачам прямий доступ до персональних налаштувань системи через прикладення ID-картки до фронтального сенсора IFP.

Режим одночасної роботи двома ручками

Інтерактивна панель RM6501K оснащена двома ручками і дозволяє двом користувачам одночасно робити записи на дошці і малювати різними кольорами. Вчителі можуть робити кольором акценти на навчальному матеріалі на дошці без взаємодії з меню. Це суттєво економить час на уроці, дозволяючи учням фокусуватися на уроці, не відволікаючись на технічні моменти.

Реалістичне відображення на екрані

Екран інтерактивної панелі RM6501K відображає різну товщину ліній залежно від того, пише на екрані користувач стилусом, пензлем або пальцем. Така реалістичність надає учням унікальний досвід роботи з пристроями введення. Інтерактивна панель RM5501K підходить для уроків малювання або використання в творчих класах.


Возврат к списку